Громадам Кіровоградщини передали нові реанімобілі (ФОТО)

У рамках програми Міністерства охорони здоров’я України Смолінська та Новоархангельська територіальні громади отримали нові реанімобілі класу «В» .

Авто передали голова обласної ради Юрій Дрозд та народний депутат України Юрій Кузбит.

«Ще два реанімобілі передали Смолінській та Новоархангельській громадам. Минулого місяця такі «швидкі» класу «В» отримали жителі Рівнянської і Злинської ТГ. Процес оновлення бази екстреної медичної допомоги продовжується. Беззаперечно, в цьому є необхідність, особливо враховуючи, що обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф від початку повномасштабного вторгнення віддав військовим 39 «швидких», а бригади Центру постійно надають медичну допомогу на деокупованих територіях України», – зазначив Юрій Дрозд.

Спільно з народним депутатом України Юрієм Кузбитом голова облради оглянув відремонтовані дитяче, хірургічне і реанімаційне відділення та діагностичний корпус Новоархангельської лікарні та поспілкувався з колективом закладу.

«Нові сучасні автомобілі працюватимуть безпосередньо на територіях громад. Вони оснащені електрокардіографом, дефібрилятором, пульсоксиметром, пневматичними шинами, кисневим концентратором, шийними комірцями та набором для надання екстреної допомоги», – розповів гендиректор Центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф у Кіровоградській області Олександр Ярошенко.

 

Джерело: zpu.kr.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *