Фахівці назвали найкорисніший хліб для організму: білий чи чорний?

Багато людей навіть не замислюються про корисність хліба. Однак у ньому також може бути багато мінералів і вітамінів. Далі ми вам розповімо, який вид найкорисніший, інформує Ukr.Media.

Хліб не тільки втамовує голод, але і насичує організм енергією. У цьому продукті міститься багато клітковини, яка потрібна для мікрофлори шлунка. Крім того в хлібі багато вітаміну В, Е, А і Н, йоду, кремнію і насичених жирних амінокислот. Проте зловживати цим продуктом не варто, бо це може призвести до зайвої ваги.

Найкориснішим є цільнозерновий хліб. У ньому збережена оболонка зерна, в якій містяться корисні вітаміни і речовини. Такий продукт буде ще більш поживним, якщо він буде з додаванням горіхів, насіння, круп або сухофруктів. Також більш корисним буде хліб з борошна грубого помелу, а не з вищого сорту.

При приготуванні чорного хліба використовується житнє борошно, яке має більш грубий помел і тому він зберігає більше корисних речовин. Чорний хліб менш калорійний, на відміну від білого і тому його часто рекомендують під час дієт. При покупці звертайте увагу на склад, так ви будете знати всі корисні елементи, які він містить.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *