Чому попкорн та ще 3 продукти не такі шкідливі, як нам здається

Навколо харчових продуктів існує багато міфів. І багато з тих продуктів, що мають репутацію шкідливих, давно пора реабілітувати і викреслити з "чорного списку" небезпечних для здоров'я, розповіли нутриціологи, інформує Ukr.Media.

На думку експертів, першим зі списку шкідливих продуктів варто виключити попкорн. Попкорн, зроблений за класичним рецептом, без барвників і ароматизаторів, за разового вживання здоров'ю не зашкодить. Він навіть помірно калорійний: 100 г продукту містить 360-380 ккал, пояснили лікарі.

Щоправда, не варто додавати в попкорн сир, сіль, бекон чи карамель. Це суттєво збільшить його калорійність. Краще приготувати попкорн удома на якісній олії з мінімальним додаванням солі, цукру та приправ.

Нуриціологи також рекомендують виключити зі списку шкідливих продуктів шоколад із високим вмістом какао (70% і більше), натуральне морозиво, приготоване на основі молока або йогурту, і картоплю. Усі ці продукти принесуть більше користі, ніж шкоди за умови правильного їх приготування. І найголовніше — не забувати про помірне споживання всіх перерахованих продуктів.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *