Чому літнім людям потрібно вживати волоські горіхи

За словами лікарів-дієтологів волоські горіхи є найкориснішим видом горіхів для літніх людей, інформує Ukr.Media.

Дієтологи пояснюють, чому літнім людям потрібно вживати волоські горіхи. Одна з причин — цей продукт забезпечує профілактику гіпертонії, сприяючи зниженню підвищеного артеріального тиску.

"Калій і магній в волоських горіхах покращують роботу серця, розслаблюють судини і виводять надлишки рідини з організму", — пояснюють експерти гіпотензивну дію волоських горіхів.

Ще однією важливою якістю продукту є вміст йоду — компонента, необхідного для здорового функціонування щитоподібної залози. В міру старіння у людей (особливо у жінок) часто розвивається гіпотиреоз, що характеризується недостатнім виробленням гормонів залози. У зв'язку з цим можуть виникати різні проблеми зі здоров'ям.

Характерним віковим порушенням є і втрата інтересу до життя, апатія, депресивність. Вживання волоських горіхів допомагає перешкодити їх виникненню завдяки присутності в них вітамінів групи B, важливих для підтримання здоров'я нервової системи.

Також горіхи дають білок, який у літніх людей вже насилу засвоюється з м'яса, і корисні жири Омега-3.

"Омега-3 жирні кислоти знижують рівень запалення, знижують ризики серцево-судинних захворювань, компенсують підвищення поганого холестерину, який є провокатором утворення атеросклеротичних бляшок", — резюмують фахівці.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *