Чому, коли довге волосся зібрати в тугий хвіст, виникає головний біль

Довге волосся — це дуже красиво, і дозволяє жінці щодня змінювати свій образ. Проте прекрасна шевелюра має не тільки переваги, але і деякі недоліки. Наприклад, ви знали, що іноді з-за волосся може боліти голова? Це відбувається, коли жінка збирає його в тугий хвіст або робить пучок, щоб було комфортно займатися в спортзалі, виконувати справи по будинку або працювати в офісі. Чому ж сама звичайна зачіска може провокувати таку неприємну проблему, і як їй запобігти?

У чому причина виникнення болю?

Коли ми збираємо волосся і за допомогою гумки туго закріплюємо його на маківці, вся шкіра голови стягується, спричиняючи тиск на волосяні фолікули, в яких присутня велика кількість нервових закінчень. Це у свою чергу стає причиною пульсуючого болю, інформує Ukr.Media.

Проблема найчастіше виникає у людей, що страждають мігренню. Причиною больових відчуттів стають подразники, які зазвичай не здатні робити це. Такий різновид болю називають шкірною аллодінією. Голова може починати хворіти навіть при звичайному розчісуванні, надягнутому обідку або пов'язці, під час стрижки або прийомі душу. Не рідко у таких людей виникає біль при носінні окулярів і навіть сережок. Аллодінія може поширитися по всій голові та будь-який контакт з нею може змусити відчувати себе не комфортно.

Як уникнути появи болю?

Надійним способом запобігти проблемі є відмова від певних видів зачісок, серед них кінський хвіст і висока «гулька». На шкіру голови не повинно чинитися ніякого тиску. Якщо вам необхідно зайнятися справами, при яких розпущене волосся буде лізти в обличчя і сильно заважати, тоді не туго закріпіть його на потилиці або заплетіть вільну косу. У випадках, коли голова вже болить, краще відмовитися від будь-яких зачісок, залишивши волосся розпущеним.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *