Чому багато італійців відмовилися пити капучино після обіду

Італія вважається законодавицею кавової індустрії і берегинею її традицій. Але в цій країні діє незвичайна заборона — заборонено пити капучино після полудня, інформує Ukr.Media.

На сьогодні є дві версії, як народилося таке негласне правило.

У першій версії більш глибоке коріння, часи, коли не було холодильника. Через жаркий клімат була відсутня можливість правильно зберігати молоко. Фермери намагалися відразу вжити молоко в їжу або пускали на переробку сиру.

Зараз такої проблеми немає, але все одно молоко вважають ранковим напоєм, п'ють його тільки до обіду. На вживання капучино дана традиція теж вплинула.

Друга версія сучасніша, і пов'язана вона з особливістю італійців до травлення.

В Італії капучино виготовляється на основі жирного молока, що дозволяє отримати пишну і смачну пінку. Але такий напій довго перетравлюється. Лактоза, яка міститься в молоці, може привести до розладу шлунка.

Як відомо, італійці ще ті гурмани! В обід вони люблять поласувати рясним столом, де є паста, м'ясо або риба, а також різноманітні соуси, оливкова олія. І до того ж вино. Погодьтеся, не маленьке навантаження на травлення. Тому, в слідстві таких пишних застіль, і з'явилася традиція відмовитися від капучино після полудня.

До речі, багато італійців вважають за краще пити каву без молока або додають його зовсім трохи.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *