Чим небезпечна повна відмова від жирів при схудненні, розповіли медики

Медики пояснили, що станеться, якщо відмовитися від жирів у раціоні. Вони підкреслили важливість речовини як макронутрієнта для організму і перерахували кілька критичних наслідків її нестачі, інформує Ukr.Media.

Жири виконують безліч важливих функцій в організмі. Вони також допомагають розчинити вітаміни A, D, K, Е і є джерелами незамінних жирних кислот, фосфатидів, холестерину. Це прискорює обмін речовин і захищає від серцево-судинних захворювань.

Лікарі попереджають, що безжирова дієта призведе до випадіння волосся, погіршення стану нігтів, шкіри, а також сильного зниження лібідо.

Уникати корисних жирів абсолютно не потрібно. До них належать оливкова, кокосова олія, горіхи, риба. Однак трансжири здатні призвести до набору зайвих кілограмів і серйозних проблем зі здоров'ям.

Лікарі пропонують робити основою якісні білки та жири, а також вживати різноманітні овочі. Збалансоване харчування має бути в межах розумного. Знежирення раціону категорично не рекомендується. Усе має бути в міру, щоб підтримувати здоровий стан і уникати виникнення проблем.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *