Чим краще витирати обличчя після вмивання, щоб захиститися від появи прищів

Коли ми вмиваємося, то найчастіше витираємо обличчя рушником. Але, на жаль, воно не завжди буває чистим. Адже часто рушник висить у ванній не один день, а іноді навіть не один тиждень. В таких умовах краще ним не користуватися. Інакше не уникнути появи прищів на обличчі та інших неприємних висипань. Вивести їх потім буває дуже непросто. Багато при цьому шукають причину появи прищів де завгодно (в своєму організмі, в неправильному харчуванні і т. д.), але тільки не там, де потрібно. Хоча найчастіше ця причина ховається саме у ванній, а точніше сказати — в рушнику, інформує Ukr.Media.

Чим витирати обличчя після вмивання, щоб не було прищів

Звичайно, ідеальним є щодня міняти рушник для обличчя. Але це практично нездійсненна мрія для більшості з нас. Але ж одним і тим же махровим рушником ми часто витираємо не тільки обличчя, але і руки. В результаті воно стає хорошим "притулком" для життя і розмноження шкідливих мікроорганізмів, які потім потрапляють до нас на обличчя.

Що робити?

Вихід із ситуації як завжди набагато простіший ніж нам здається. Витирайте обличчя паперовим рушником або серветками, якщо у вас не виходить міняти рушник у ванній щодня або хоча б раз в 2 дні.

Паперові рушники і серветки коштують не так вже й дорого. Набагато дорожче вам обійдеться позбавлення від прищів на обличчі. Тому не економте на дрібницях, особливо, якщо йдеться про здоров'я, як в нашому випадку.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *