Часто встаєте вночі в туалет? Це може свідчити про небезпечне захворювання

Якщо ви часто стали прокидатися вночі через потребу справити малу нужду, вам варто звернути увагу на стан свого здоров'я. У частих позивів в нічний час може бути дві основні причини, які вимагають термінового вирішення, інформує Ukr.Media.

Часта потреба в сечовипусканні вночі називається ніктурією. У першу чергу, якщо людина багато разів прокидається вночі, щоб відвідати туалет, це може свідчити про те, що в її раціоні харчування присутня надмірна кількість солі, що провокує затримку рідини в тілі. Крім того, причиною пробудження може бути підвищений кров'яний тиск.

Експерти рекомендують скоротити споживання солі і напівфабрикатів, в які зазвичай додають натрій, і інші шкідливі для здоров'я компоненти. Якщо часті позиви продовжують вас турбувати ночами, слід звернутися до лікаря, який визначить артеріальний тиск, і дасть рекомендації щодо того, як можна впоратися з проблемою.

При виявленні схильності до підвищення кров'яного тиску на ранніх етапах, можна буде запобігти розвитку гіпертонії, що своєю чергою допоможе уникнути інших серйозних проблем зі здоров'ям і навіть запобіжить ранній смерті. В ході одного з наукових експериментів, організованих японськими фахівцями, група добровольців протягом тривалого часу періодично проходила обстеження, і детально описувала свій раціон харчування і спосіб життя. Зрештою виявилося, що учасники, які часто вставали в туалет ночами, частіше за інших стикалися з гіпертонією.

Вчені закликають людей не залишати без уваги ніктурію, і звертатися за допомогою фахівців. Порушення роботи серцево-судинної системи, які слідують за частим пробудженням ночами, необхідно своєчасно усувати, оскільки захворювання серця щорічно забирають життя мільйонів людей по всьому світу.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *