6 причин затримки води в організмі

Затримка води в організмі виникає, коли відбувається накопичення рідини. У результаті, це спричиняє потіння ніг, рук, щиколоток та підошв ніг. Зазвичай, такий стан спостерігається у вагітних жінок, але він також може з'явитися у людей, котрі ведуть сидячий спосіб життя, або приймають деякі ліки. Такий стан не загрожує життю, але може бути симптомом захворювання нирок або серця, тому дуже важливо вчасно розпочати лікування, інформує Ukr.Media.

6 причин затримки води в організмі

  • Нестача вітаміну B6

Цей вітамін є дуже важливим для тіла, оскільки він контролює водний баланс. Найкращий спосіб поповнити запаси вітаміну в організмі, це вживати цільну їжу, наприклад курча, картоплю зі шкіркою, горіхи, тунець, сухофрукти та насіння соняшника.

  • Нестача калію

Калій, це ключовий елемент для правильного функціонування клітин тіла. Коли не вистачає калію, це може призвести до багатьох симптомів таких, як затримка води в організмі. Окрім того, у вас можуть виникнути спазми у м'язах та набір ваги. Почніть вживати кавун, диню та інші фрукти, котрі складаються із води.

  • Забагато натрію в організмі

Якщо ви вживаєте багато солі, це спричиняє затримку води в організмі. Вам потрібно замінити столову сіль на гімалайську чи морську сіль, котрі не є такими шкідливими, як звичайна.

  • Нестача магнію

Нестача магнію також може привести до накопичення води в організмі. Магній є важливим для функціонування всього тіла. Щоб отримати цей мінерал, вам потрібно вживати їжу багату на магній таку, як шпинат, чорний шоколад, сухофрукти, йогурт, зелені овочі, авокадо, горіхи та груші.

  • Зневоднення

Ви можете здивуватися, але вживання недостатньої кількості води також призводить до накопичення рідини в організмі. Збільшіть кількість води та фруктів, багатих на калій.

  • Вживання нездорової їжі

Вживання нездорової їжі, що містить штучні добавки, проявляє токсичні властивості у тілі та впливає на печінку та нирки. Тому потрібно обмежити вживання подібної їжі.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *