Ваше серце б’ється дуже швидко?

Ви б хотіли дізнатися супер ефективні техніки, щоб нормалізувати ритм серця у випадку тахікардії? Коли серцебиття пришвидшується до більш ніж 100 ударів, вважається що це якраз тахікардія, тому необхідно нормалізувати ритм серця. Цим способом ви зможете швидко зупинити тахікардію.

Взагалі тахікардія спричинена умовами, які пов'язані з гіпертензією та дефіцитом постачання крові, хоча є й інші причини виникнення цієї хвороби, яка може з'явитися також внаслідок приймання алкоголю та кофеїну.

Ось дві дієві техніки, які допоможуть мозку послати сигнал до тіла, щоб пригальмувати ритм серця:

  • 1. Потрібно занурити голову у холодну воду

Ця техніка є функціональною і дієвою тому, що у холоді мозок посилає сигнали до решти тіла, щоб пригальмувати ритм серця і пришвидшити метаболізм. Таким чином уповільнюється ритм, а тіло відчуває, що йому не потрібна велика кількість крові, тому серце природним чином нормалізує свій ритм.

  • 2. Використовуйте техніку дихання

Коли ви страждаєте від тахікардії, тіло реагує особливою тривогою, тобто, ви відчуваєте стурбованість. Щоб контролювати це відчуття, потрібно виконувати дихальну вправу, яка відновлює правильне серцебиття. Вдихніть повітря через ніс, наповніть ним легені і повільно випускайте через рот, поки повністю не видихнете. Повторювати стільки разів, скільки потрібно.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *