Шкідливо для здоров’я: не поєднуйте дані продукти між собою

Наше харчування має великий вплив на загальний стан здоров'я. Але часом ми можемо не знаючи вжити комбінацію продуктів, яка може призвести до негативних наслідків. Деякі поєднання можуть уповільнити травлення, спричинити нездоровий збій в організмі або навіть викликати дискомфорт. Давайте розглянемо деякі з них, інформує Ukr.Media.

Яйця та майонез

За словами медиків, таке поєднання швидко спровокує загострення таких патологій, як панкреатит та холецистит. А оскільки це улюблена закуска на святкових столах, то в поєднанні з алкоголем, гострі симптоми не забаряться.

Кава та шоколад

Експерти вважають, що каву не варто поєднувати з шоколадом, особливо натщесерце. Від такого міксу настане найжорстокіша печія. В результаті відбувається закид у стравохід шлункового секрету.

Фрукти та протеїнові продукти

Комбінація фруктів та протеїнових продуктів, таких як м'ясо або риба, може спричинити травні проблеми. Фрукти швидко перетравлюються, але протеїни вимагають більше часу для розщеплення. Це може призвести до почуття важкості та газів.

М'ясо та соуси

Поєднання м'яса та майонезу, або сметани шкідливо через підвищену жирність. Гастроентерологи радять легші соуси — наприклад, ягідні.

Різні білкові продукти

Фахівці порадили не поєднувати різні харчові джерела білка за одне приймання їжі. Переважно з'їсти на обід чи вечерю якийсь один білковий продукт, наприклад, лише рибу чи птицю, або лише м'ясо.

Кислі фрукти та молочні продукти

Кислі фрукти, такі як апельсини чи грейпфрути, можуть взаємодіяти з молочними продуктами та спричинити збільшення кислотності шлунка, що може призвести до неприємних відчуттів.

Вуглеводи та цитрусові фрукти

Поєднання вуглеводів з цитрусовими фруктами може призвести до підвищення рівня цукру в крові через високий вміст вітаміну C, який впливає на метаболізм.

Чим більше ми змішуємо, тим більше збільшується навантаження на травний тракт і підшлункову залозу, пояснили шкідливість такого поєднання лікарі.

Знання про взаємодію продуктів може допомогти покращити здоров'я та сприяти належному функціонуванню організму. Розуміння того, як правильно комбінувати продукти, може покращити процес травлення, підтримати енергію та попередити негативні наслідки.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *