Правильне поєднання продуктів на сніданок захищає від стрибків цукру в крові і навіть знижує його

Правильно підбираючи продукти до сніданку, можна успішно боротися з гіперглікемією, стверджує дієтолог Ліза Янг, інформує Ukr.Media.

Людям, для яких особливо важливо контролювати рівень цукор в крові або прагнути до його зниження, потрібно звернути увагу на рекомендацію дієтолога і експерта в області здорового харчування Лізи Янг по вибору продуктів на сніданок. Спеціаліст констатує, що їх правильне поєднання ефективно забезпечує захист від різких стрибків рівня цукру в крові і навіть допомагає знизити його.

"Поєднання багатих білком продуктів з корисними вуглеводами і великою кількістю клітковини — це сніданок, який допоможе вам знизити рівень цукру в крові", — говорить Янг.

Спеціаліст нагадала, що білок і клітковина є харчовими компонентами, чиє розщеплення і перетравлення триває тривалий час — це уповільнює всмоктування глюкози в кров, робить його поступовим. Їх поєднання вимагає від травлення ще більш тривалої роботи і до того ж дозволяє дуже довго відчувати ситість і не вдаватися до перекусів. Таким чином людина може уникнути різкого підвищення цукру в крові або навіть домогтися його зниження.

Говорячи про білкові продукти, доречні для сніданку, дієтолог порадила використовувати яйця, не дуже жирний сир, натуральний йогурт, трохи сиру, маложирне молоко, скибочки курятини, іншого нежирного м'яса. Ці продукти можна поєднувати з горіхами, ягодами, цільнозерновими пластівцями або хлібом, шматочками фруктів, грибами.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *