Кіровоградщина отримала сучасний портативний рентгенапарат (ФОТО)

Обласний фтизіопульмонологічний медичний центр отримав від міжнародної організації PATH сучасний портативний рентгенапарат.

Про це повідомила гендиректорка закладу Галина Горенко.

Кіровоградська область стала четвертою в Україні, якій передали нове обладнання.

«Для нас важливо мати такий апарат, адже не кожен житель області, особливо з віддалених сіл може приїздити на обстеження безпосередньо в медичний центр. Цей рентгенапарат дає змогу, наприклад, зробити контрольний знімок вдома у тяжкохворого, або обстежити багатодітну сім’ю, яка перебуває на обліку й онлайн передати результати рентгенологу в медичний центр. Крім цього апарат відпрацює повну зміну навіть за відсутності електропостачання», – розповіла Галина Горенко.

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю центр також отримав пересувний флюрограф на базі Mercedes.

«Маємо цифрове обладнання на базі комфортного і прохідного авто. Таким чином ми можемо планувати виїзні профілактичні огляди груп ризику безпосередньо в окремих громадах чи населених пунктах. У цьому напрямку ми співпрацюємо з первинкою. Знімки флюорографа, знову ж таки, можемо надсилати онлайн для аналізу медпрацівниками», – додала генеральна директорка центру.

Довідково: у серпні цього року Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр отримав сучасний монітор пацієнта.

Джерело: zpu.kr.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *