Якщо ваші нирки у небезпеці, то тіло пошле вам ці 8 сигналів

Нирки виконують життєву функцію в організмі. Вони відповідають за виведення зайвої води та відходів. Більш того, нирки контролюють кров'яний тиск, підтримують хімічний баланс в тілі, відповідають за міцні кістки, стимулюють виробітку червоних кров'яних клітин. Але у функції нирок виникають збої, коли вони більше не можуть виводити токсини та відходи. В результаті виникають хронічні хвороби нирок, інформує Ukr.Media.

Гостра ниркова недостатність

Ця хвороба виникає коли нирки раптово перестають функціонувати через токсини чи травму, тому необхідний діаліз для того, щоб вони відпочили і очистили кров. При правильному лікуванні, нирки можуть відновити свою функцію.

Камені у нирках

Коли речовина в сечі формулює кристали, виникають камені у нирках. Ці кристали мають гострі вугли і коли вони проходять через сечовивідний канал, це викликає болючі відчуття. Якщо у вас є розлади нирок, ваше тіло проявить деякі симптоми, тому дізнайтеся про ці симптоми, котрі допоможуть вам виявити цю хворобу і швидко вилікувати.

8 симптомів розладу нирок:

 • Головокружіння. ​Я кщо ви постійно втомлені без певної причини, це може бути тому, що нирки не виробляють достатню кількість еритропоетину. Еритропоетин, це гормон, що виробляють здорові нирки. Якщо їх функція пошкоджена, у вас буде його недостача.
 • Нестача кисню. Якщо ви відчуваєте нестачу кисню навіть після незначних фізичних вправ, це значить, що у вас у легенях накопилась додаткова рідина
 • Відчуваєте непритомність тошноту чи слабкість. Коли мозок не отримує достатньо кисню, це може призвести до головокружіння та проблем із пам'яттю.
 • Проблема з чітким мисленням. Це стається через нестачу кисню у мозку.
 • Відчуття свербіння. Нирки відповідають за видалення відходів із кров'яного потоку. Якщо ця функція не працює, то відходи будуть укладатись у вашому тілі, що є причиною сильного свербіння.
 • Потіння рук і ніг. Цей симптом є результатом того, що нирки не справляються з виведенням додаткової рідини. У результаті, рідина збирається і спричиняє потіння ніг, щиколоток, обличчя та рук.
 • Їжа має смак металу. Якщо нирки не можуть впоратися із виведенням токсинів та відходів у крові, ви можете мати поганий подих, тому ви навіть можете перестати їсти м'ясо. Та більш того, їжа буде схожа смаком на метал, і ви починете втрачати вагу через втрату апетиту.
 • Біль. Це найбільш звичайний симптом, що вказує на інфекцію або камені у нирках. Біль зазвичай відчувається у верхній частині спини.
 • Джерело: ukr.media

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *