Чому з’являється біль у тілі під час хвороби і як його позбутися

Ось несподівана причина цього симптому

Немає сумнівів у тому, що захворювання на грип може порушити ваше повсякденне життя. Зрештою, такі симптоми, як кашель і закладеність носа, ускладнюють виконання навіть звичайнісіньких дій. Крім того, скасування планів або пропуск заходів через хворобу може розчарувати та призвести до ізоляції, інформує Ukr.Media.

На жаль, біль у тілі — ще один неприємний аспект хвороби. Він може змусити вас відчути себе безсилим і вразливим, особливо якщо тривалі симптоми. Хоча тяжкість і частота болю в тілі може змінюватись від людини до людини, він є звичайним явищем для багатьох. Але що саме викликає цей біль та ломоту, коли ви хворі? Виявляється, ваше тіло робить дуже вражаючу роботу за лаштунками.

Чому в мене болить тіло, коли хворію?

Коли ви хворієте, ваша імунна система починає працювати у посиленому режимі, щоб боротися з інфекцією. Фактично, частина цієї реакції включає виділення антитіл, що є природною реакцією на інфекцію або травму і покликана допомогти вашому організму знищити вірус. Однак саме ця відповідь імунної системи насамперед викликає біль у тілі.

У цей момент ваш організм також виробляє більше білих кров'яних тілець, які є ключовою частиною нашої імунної системи — вони допомагають виробляти цитокіни. Цитокіни — це невеликі білки, що виділяються у відповідь на різні подразники, включаючи інфекції, травми та запалення.

Вони відіграють найважливішу роль в імунній відповіді організму на інфекцію і координують взаємодію та активність різних клітин імунної системи. Однак підвищене виробництво цитокінів запускає запальну реакцію і викликає біль у м'язах та суглобах, що зрештою призводить до появи цього жахливого симптому.

Як упоратися з болями в тілі під час хвороби

Завжди корисно спершу усунути основну причину. Якщо вони викликані грипом, важливо не навантажувати себе надто сильно і не перенапружуватися. Переконайтеся, що ви досить спите та не напружуєтеся протягом дня.

Корисно також пити багато рідини. Адже організм втрачає багато рідини при блюванні або проносі. Поміркуйте про те, щоб пити теплу рідину, наприклад трав'яний чай або бульйон, щоб допомогти впоратися з грипом в цілому. Застосування гарячої терапії може бути ефективним для зменшення болю у тілі та зніме м'язову напругу.

Зрештою, гарною ідеєю може бути прийом безрецептурних нестероїдних протизапальних препаратів. Це знижує температуру та полегшує біль у тілі. Однак не забудьте ретельно дотримуватись дозування та проконсультуйтеся з лікарем, якщо у вас виникнуть питання чи сумніви.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *