Боротьбу з випадінням волосся можна вести за допомогою здорових горіхів

Якщо ви турбуєтеся про випадання волосся, включення горіхів до свого раціону може бути саме тим рішенням, яке ви шукаєте. Горіхи не тільки смачні та поживні, але й корисні для здоров'я нашого волосся. Ключ полягає в багатих поживних речовинах, які вони забезпечують, інформує Ukr.Media.

Горіхи багаті вітамінами групи B, цинком та незамінними жирними кислотами, які відіграють життєво важливу роль у зростанні волосся. Цих поживних речовин часто не вистачає в нашому організмі, що призводить до випадання волосся. Цинк і селен, зокрема, мають вирішальне значення для росту волосся, і горіхи можуть допомогти заповнити цю прогалину. Дієтологи розповіли про деякі горіхи, які ви повинні додати до свого раціону.

Мигдаль

Ці горіхи, багаті на вітамін Е, захищають волосяні фолікули від пошкоджень і містять біотин, вітамін В, необхідний для росту волосся. Намагайтеся з'їдати від 15 до 20 мигдальних горіхів на день, але пам'ятайте про їхню калорійність і жирність.

Волоські горіхи

Багаті омега-3 жирними кислотами, волоські горіхи покращують ріст та об'єм волосся. Вони також містять вітамін Е та селен. Насолоджуйтесь 6-8 маленькими шматочками, щоб скористатися їхніми перевагами, але не забувайте стримувати споживання через їхню калорійність і вміст жиру.

Бразильські горіхи

Багаті селеном, ці горіхи захищають волосяні фолікули та сприяють росту волосся. Обмежтеся 2-3 прийманнями на день, щоб уникнути симптомів отруєння селеном, таких як нудота, знебарвлення нігтів, ламкість та випадання волосся.

Кеш'ю

Багаті білком та цинком кеш'ю необхідні для росту волосся. Вживайте від 5 до 10 горіхів кеш'ю на день, але слідкуйте за їх калорійністю.

Фундук

Фундук — відмінне джерело вітаміну Е, білка, цинку та селену, які захищають волосяні фолікули від пошкоджень. Достатньо порції від 25 до 30 грамів, але тим, хто прагне схуднути або має проблеми із травленням, слід вживати їх у помірних кількостях.

Пам'ятайте, що, хоча горіхи можуть бути корисні для росту волосся, результати можуть змінюватись залежно від індивідуальних особливостей та основних причин випадання волосся. Для помітних покращень можуть знадобитися тижні, місяці чи навіть роки, оскільки дуже важливо визначити основну причину. Отже, почніть включати ці корисні горіхи у свій раціон і насолоджуйтесь потенційними перевагами для здоров'я вашого волосся.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *