Американськими вченими доведено, що за допомогою пісні британської групи можна вдвічі зменшити занепокоєння у людини

Нове дослідження американських учених показало, що відтворення "пісні що найбільш розслабляє" перед операцією може бути настільки ж корисним для заспокоєння нервів пацієнта, як і медикаментозне лікування, інформує Ukr.Media.

Мова йде про пісню британської групи Marconi Union під назвою «Weightless».

Вчені з США довели ефективність даної композиції, провівши дослідження, в якому взяли участь 157 людей.

Одній частині пацієнтів перед операцією давали спеціальний заспокійливий лікарський засіб, а іншій групі — дозволяли протягом трьох хвилин послухати «Weightless».

Після фіксації реакції та відчуттів людей, дослідники прийшли до висновку, що пісня групи Marconi Union надавала такий самий заспокійливий ефект, як і ліки!

Пісня «Weightless», назва якої перекладається як «Невагомість», була написана британською групою Marconi Union у 2012 році спеціально для зниження тривоги, артеріального тиску і частоти серцевих скорочень.

Це був експеримент музикантів і вчених, який виявився вельми вдалим. «Невагомість» викликає зниження занепокоєння на 65%, а її вплив може бути настільки сильним, що фахівці не рекомендують слухати її в ті моменти, коли важливо бути зосередженим, а також під час перебування за кермом.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *