Світ захоплень

Блог Житомирської обласної наукової медичної бібліотеки

Творча виставка до Дня медичного працівника

Новини 06 червня 2016
Творча виставка до Дня медичного працівника

Рік від року творчі виставки працівників медичних закладів Житомирщини, які проводяться в обласній науковій медичній бібліотеці, стають все більш популярними і відкривають нам нові імена.

1 червня в бібліотечній галереї відкрилася, вже ставша  традиційною, виставка творчості до Дня медичного працівника. У цьому році в експозиції представлені живопис, різьблення по дереву, а також шахи ручної роботи, макет храму з сірників, авторські картини, виготовлені в техніці ліплення та інші предмети декоративно-прикладної творчості.

Вироби з дерева Іванчіхіна А.О.- лікаря на пенсії, Весельського О.Л.- робітника Обласного медичного центру вертебрології і реабілітації і Ільченко В.О. – головного інженера АГЧ ОКЛ – виконані на високопрофесійному рівні.

Ікона, майстерно вишита бісером медсестрою кардіохірургічного центру ОКЛ Колесник В.І., – справжній витвір прикладного мистецтва.

Живописні полотна Матюхіна В.І.- головного інженера АГЧ ОКЛ в 2003-2013рр.- продемонстрували майстерність художника–аматора; вироби з солоного тіста, холодного фарфору та гіпсу молодшої медсестри ЦКДЛ ОКЛ Згодзінської Л.О. – високий рівень креативності; а хенд-мейд роботи  Слуки Т.В.- завідуючей просвітніцькім відділом ОМЦЗСМ, Ващенко О.І. – лікаря-гістолога Обласного бюро судово-медичної експертизи і Бак Ж.Г. – медсестри ЖОНД, які представлені у вигляді прикрас і сувенірів, – смак і винахідливість їх авторів.

Виставка в черговий раз показала, що працівники медичної сфери – люди різнобічних інтересів.

Експозиція триватиме до кінця червня.

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31