Головні причини постійного звірячого апетиту у людини

Почуття голоду знайоме всім. Коли в людини воно з'являється, вона при першій же можливості приступає до приймання їжі, інформує Ukr.Media.

Це дозволяє її в більшості випадків вгамувати неприємне відчуття, забути про нього. Але часом все починає йти не так, як буває зазвичай.

У індивіда може бути присутнє звіряче відчуття голоду постійно. Причин, за якими воно не зникає після їжі, існує кілька.

Розлад харчової поведінки

Якщо людина постійно обмежує себе в їжі, їсть вкрай мало, то у неї може порушитися нейронний зв'язок між прийманням їжі і відчуттями в тілі.

Мозок не буде отримувати потрібні сигнали, не буде розпізнавати насичення. В результаті індивіду буде здаватися, що воно взагалі не настає.

Стрес

У когось він відбиває апетит зовсім, але бувають і протилежні ситуації. Їсти, коли присутня небезпека, ніхто не може. У зворотному напрямку це теж працює: людина може споживати їжу, пережовувати її, знімаючи тим самим стрес.

Якщо останній буде перманентним, то насичення не відбуватиметься. Так мозок буде захищатися, буде створювати умови, щоб процес поглинання їжі, який заспокоює, не припинявся.

Ожиріння

Воно не тільки зовнішній вигляд псує. Шлунок при постійному споживанні великої кількості їжі, розтягується.

Наповнити його, відчути за рахунок цього ситість, стає досить складним завданням.

Хвороба

Пов'язана вона буде зі шлунково-кишковим трактом. Найчастіше звірячий апетит викликає гастрит або виразка.

Зрозуміти, що саме стало причиною, можна, якщо пройти повне обстеження. Після нього, якщо проблема буде знайдена, лікар зможе призначити адекватне лікування.

Недолік сну

Уві сні людина відновлює сили, відпочиває. Якщо мучить безсоння, то енергії протягом дня не буде вистачати.

Отримати її людина намагатиметься з інших джерел. Одним з таких стане їжа, поглинати яку вона буде в неміряній кількості. І відчуття ситості при цьому не прийде до неї.

Всі ці причини в більшості випадків і викликають невгамовний голод. Їх важливо усунути, щоб апетит став нормальним.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *