Чому вам не слід пити каву протягом першої години після пробудження

Якщо ви один з тих, хто відразу після пробудження біжить за чашкою кави, вам слід переглянути свої звички. Експерти зі сну попереджають, що це може приносити більше шкоди, ніж користі, інформує Ukr.Media.

Багато з нас мають свої ранкові ритуали, чи то пиття склянки лимонної води відразу після прокидання, чи довга прогулянка. Однак багато хто вважає, що перша вранці чашка кави є обов'язковою. Деякі навіть кажуть, що не можуть нормально функціонувати, поки не поповнять рівень кофеїну в організмі.

Експерти кажуть, що пити каву в першу годину після того, як ви прокинулися, може бути не найкращою ідеєю. Можливо, ви думаєте, що це допоможе вам швидше прокинутися, але насправді все може виявитися навпаки.

Коли йдеться про правильний час для пиття кави, вам потрібно зачекати принаймні годину після пробудження, коли рівні кортизолу, які природно будять вас, починають знижуватися.

Коли ви вживаєте кофеїн, також важливо пам'ятати, про те що вам хочеться мати спокійний сон наступної ночі. Якщо у вас виникають проблеми зі сном, експерти рекомендують випивати останню чашку кави о 14:00.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *