Зазвичай людина прагне жити в своє задоволення, ні про що не турбуючись і не замислюючись, передає Ukr.Media.
Поступово накопичується втома, виникає погане самопочуття, дратівливість.
Чи можна дізнатися без проведення спеціальних аналізів – чи накопичилися в організмі шлаки?
Зашлакованість організму можна визначити по запаху. Від здорової людини виходить запах свіжості, або його запах взагалі не відчувається (незалежно від прийому водних процедур).
Неприємний запах поту під пахвами, а також від шкіри і виділень, швидко набувають неприємний запах шкарпетки – все це вказує на розвиток гнильних процесів у товстому кишечнику і на те, що шкідливі речовини всмоктуються всередину організму.
Можна провести діагностику на язику:
- блідий язик вказує на недолік вироблення нової крові, а також на анемію, захворювання органів травлення;
- червоний язик свідчить про гарячковий стан;
- фіолетовий, пурпурний або сизий мова вказує на перешкоди на шляху вільної циркуляції крові, захворювання кровоносних судин серця і хвороби печінки;
- товстий і великий язик, коли його тіло збільшено і на ньому залишаються сліди зубів, – на проблеми з селезінкою і нирками;
- тонкий язик з тріщинами і складками, з нерівностями і розривами, канавками і поглибленнями – на проблеми з кров'ю.
У всіх цих випадках бажано провести м'яке очищення організму.
Хороше травлення – ознака здоров'я. Їжа не повинна довго затримуватися в організмі, за добу, або навіть за менший період вона повинна бути засвоєна, а організм позбавлений від неперетравлених залишків.
Різні відхилення в травленні кажуть про порушення гармонії в організмі.
Розлад шлунка може попереджати про погану якість їжі. І цьому не варто дивуватися, адже кожен день потреби організму в їжі змінюються.
Вчора він оновлював кров і йому була потрібна їжа одного складу, а сьогодні він зміцнює кістки – для цього йому потрібні інші елементи живлення.
Тільки різноманітне харчування може дати організму все необхідне. Якщо в ньому чогось бракує – організм в змозі виробити майже все необхідне сам, але витратить на це сили, відпущені на підтримку здоров'я.
Пам'ятайте про те, що організм постійно оновлюється і будь-які неполадки в його роботі вимагають вашої пильної уваги.
Особливу увагу треба звернути на запори. Вони свідчать про те, що в організмі сповільнюється оновлення клітин, старі клітини починають працювати зі збоями, виникає схильність до захворювань.
Запори викликають передчасне старіння шкіри, погіршення пам'яті. В результаті цього в кров потрапляють шкідливі речовини, які не встигли вивестись з організму, що призводить до самоотруєння і перевантаження нирок.
Можливе утворення каменів у нирках, що потребує значних зусиль для їх виведення.
Нестача їжі або її маленька калорійність можуть викликати розлад шлунку, у цьому випадку треба просто збільшити порції або зробити харчування більш різноманітним, бо одноманітне харчування може розладнати травлення.
Для того щоб травна система працювала нормально і була здорова, необхідно максимально урізноманітнити харчування, їсти щонайменше 4 разів на добу, готувати їжу з свіжих продуктів, піддаючи їх мінімальній кулінарній обробці.
Намагайтеся готувати невеликі порції, які можна з'їсти відразу, щоб не залишати їжу на більш пізній час і не розігрівати її.
Ті речовини, які необхідні організму для підтримки внутрішніх функцій (нормальна температура тіла, оновлення клітин організму, ріст волосся і нігтів, вироблення слини тощо), він бере з їжі, а якщо їжа одноманітна – виробляє сам, витрачаючи на це енергію, яка необхідна для підтримки здоров'я і довголіття.
Це одна з причин, по якій не так багато людей доживають до нормальних для людського організму 130 чи 140 років.
Любителі підраховувати калорії часто випускають з уваги цю енергетичну потребу організму і їдять малоенергетичну їжу. А потім дивуються: звідки до сорока років з'являються хвороби?
Просто організм виснажив всі свої резерви, і йому необхідна допомога.
Треба частіше прислухатися до його потреб і пам'ятати про те, що здорова людина ніколи не з'їсть більше того, що їй необхідно.
Очищення агар-агаром
Я вважаю агар-агар обов'язковим компонентом правильного харчування.
Саме на Сході вперше помітили, що, якщо виварити і висушити бурі морські водорості, вийде незвичайна прозора речовина без запаху, смаку і кольору.
Якщо цю речовину знову змочити, утворюється густий, щільний холодець.
Желеподібна маса добре вбирає всі токсини, що знаходяться в шлунку і травному тракті, видаляє шкідливі речовини з печінки, покращує її роботу.
Десерти з агар-агару дуже смачні і корисні. У Японії з нього готують найрізноманітніші мармелади, желейні кубики, желейні фігурки, які так люблять діти, або фруктовий холодець, який так люблять дівчата.
Все приготоване з агар-агару дуже корисне. Він вбирає в себе і виводить з організму шкідливі речовини і продукти розпаду патогенних мікроорганізмів.
Агар-агар може допомогти схуднути – він абсолютно не засвоюється і, розбухаючи в кишечнику, створює відчуття ситості, а шлунок при цьому працює активніше.
Джерело: ukr.media