04.07.2025

Куда уходят наши чувства

  Всякий раз, влюбляясь, мы испытываем душевный подъем. Однако время проходит, и зачастую милые слабости партнера превращаются в источник раздражения. Мы становимся все более нетерпимыми. Начинаем придираться даже к несуществующим проблемам. Любовь – это большое увеличительное стекло или зеркало, в…

Ситуации, в которых женщина не откажется от секса

Десяток абсолютно здравых и опробованных на практике советов помогут тебе достичь практически полной безотказности в сексе. При правильном применении, надёжность как у автомата Калашникова, осечек — ноль. Пытаясь в очередной раз склонить свою пассию к амурным упражнениям, ты услыхал от…

Не надоела ли Вам наука стервология?

Все на сегодняшний день прекрасно понимают, что жизнь полна проблем и суеты. Мы с жадностью ищем ответы на наши простые вопросы в интернете, в книгах, в разговорах с подругами и не находя ничего оригинального остаёмся наедине со своими вопросами снова.…

Як збалансований раціон впливає на наш настрій, енергію та емоційну стійкість

Можливо, ви помічали, як після пропущеного сніданку або солодкого перекусу настрій різко змінюється — з'являється дратівливість, втома або навіть тривога. Це не випадковість. Те, що ми їмо, має прямий і потужний вплив на наше психоемоційне здоров'я, інформує Ukr.Media. Збалансований раціон…

В чем главное заблуждение любви?

  О любви и нелюбви мы думаем каждый день все, от мала до велика. У каждого свое понимание этого великого дара, но порой они разнятся между собой, как жара и холод. И порой мы готовы защищать свое мнение о любви…

Непереносність лактози: де межа між міфом і реальністю? Як тимчасова чутливість відрізняється від справжньої проблеми

Останніми роками з'являється все більше суперечливої інформації про лактозу — молочний цукор, який є природною складовою молока та молочних продуктів. Часто можна почути твердження, що більшість дорослих взагалі не здатні її перетравлювати, а молоко нібито шкідливе для травлення. Проте такі…

Міф розвінчано: чи справді не можна плавати після їжі?

Цей міф є надзвичайно поширеним і живучим, часто передається з покоління в покоління як пересторога. Його стійкість пояснюється, зокрема, інстинктивним бажанням дорослих максимально убезпечити дітей біля води. Важливо розрізняти обережність та необґрунтовані заборони. Професор Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі Майкл Левін…

5 видов любви. Классификация психологов

  Изначально тема любви считалась в психологии «запретной» Но современные психологи уже создали несколько своих формул, с помощью которых они пытаются объяснить загадку романтической любви. 1. Любовь как болезнь Американский психолог Дороти Теннов в своей книге «Любовь и влюбленность» описала…

Рана не повинна “дихати”: Чому рану не варто залишати відкритою

Міф про те, що рана "має дихати", досі живий у свідомості багатьох людей. Цей стереотип виник у минулому, коли пов'язки були недосконалими і прилипали до рани. Тоді здавалося, що під сухою кіркою загоєння йде краще. Але сучасна медицина доводить протилежне:…

Несподівана користь стресу: як помірне навантаження зміцнює робочу пам’ять

Зазвичай ми сприймаємо стрес як виключно негативне явище, що підриває наше фізичне та психічне здоров'я. Однак новітні дослідження показують протилежне: певний рівень стресу може мати адаптивні та навіть корисні ефекти для когнітивних функцій мозку, інформує Ukr.Media. Відкриття Університету Джорджії Масштабне…