Зуби майбутнього. Стоматолог розповідає про сучасні технології

Деякі з них поки малодоступні, але в майбутньому повинні з'явитися в кожній клініці, інформує Ukr.Media.

Люмініри

Тонкі (товщиною приблизно пів міліметра) керамічні накладки на зуби. Служать більше десяти років, легко змінюються, перед установкою не потрібно сточувати зуб. Дуже популярні останнім часом у голлівудських зірок – багато їх посмішок виблискують саме завдяки Люмінірам. Накладки поки що виробляють тільки в одній лабораторії – Cerlnate (США, Каліфорнія), яка їх винайшла і запатентувала.

Елайнери

Приходять на зміну брекетам, щоб коректувати положення зубів при порушенні прикусу. Елайнери – знімні капи з прозорого гіпоалергенного пластика. Вони щільно облягають кожен зуб і тиснуть на ті зуби, які потрібно перемістити. За час лікування пацієнта чекає поміняти в середньому від 16 до 24 пар комплектів. Елайнери непомітні, ну і, крім того, капи можна легко знімати під час їжі (або в разі якоїсь важливої ​​зустрічі).

Zoom

Система, яка дозволяє відбілити зуби на сім тонів за один раз. Наприклад, звичайне фотовибілювання може здолати всього пару тонів. Поки єдиний недолік технології в тому, що кава, шоколад або червоне вино можуть пофарбувати зуби, якщо вживати їх після процедури (тому протягом двох тижнів від цих продуктів потрібно відмовитися).

Cerec

За допомогою цієї технології лікар робить новий клик або різець прямо на очах у пацієнта. Особливість процедури в тому, що сам процес виготовлення нового зуба контролює комп'ютер.

За допомогою цифрової 3D-камери робляться зліпки, потім програмне забезпечення саме домальовує відсутню частину. При цьому враховуються особливості будови і розташування сусідніх зубів.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *