Сигнали організму, які у жодному разі не можна ігнорувати

Організм будь-якої людини обов'язково реагує на дисбаланс, особливо коли йдеться про серйозний збій в якійсь системі. Про виниклу проблему тіло починає сигналізувати і, на жаль, людина часто не звертає уваги на ці сигнали. А якщо і звертає, то занадто пізно, коли відбувся розвиток хвороби. Особливо це стосується сигналів, які організм подає тривалий час, інформує Ukr.Media.

Тривожні сигнали організму

Зазвичай людина звертає увагу на головний біль або поколювання в боці, але вважає такий дискомфорт не дуже серйозним, тому не відразу звертається до лікаря. Вона вважає, що все це тимчасово, швидко пройде. В крайньому разі, вона постарається випити відповідну таблетку. Багато людей просто бояться йти до лікаря, і одна з причин — це небажання почути погану новину. Лікар обов'язково змусить обстежити організм, призначить купу «непотрібних» ліків. В результаті і сон втратиш, і апетит пропаде, і все через якісь «дрібниці».

Не ігноруйте сигнали свого організму треба звертати увагу на будь-які симптоми і розрізняти, які з них відносяться до серйозних, які у жодному разі не можна ігнорувати. Які сигнали організму можна віднести в категорію якщо не небезпечних, але тривожних?

1. Швидке збільшення зайвих кілограмів або втрата у вазі.

2. Зміна не тільки кольору, але також запаху сечі.

3. Поява проблем зі стільцем.

4. Зовнішність почала помітно змінюватися.

5. Постійна втома, відсутність апетиту або проблеми зі сном.

Буває і так, що навіть невеликі рани на тілі раптом стали погано гоїтися, не допомагають ті засоби, які ще недавно вирішували таку проблему.

Симптоми організму: про що говорить біль?

Кожна людина повинна бути уважною до тих симптомів, які посилає тіло. Важливо запам'ятати наступне: будь-який біль являє собою захисний механізм організму. Якщо збій стався в одній системі, це негативно впливає на все тіло в цілому. В організмі людини все продумано таким чином, що він здатний самостійно справлятися з певними проблемами, тільки треба вчасно допомогти йому в цьому. Дуже важливо стежити за тим, наскільки довго тривають симптоми і як вони еволюціонують.

Біль у грудях

Про що може говорити біль в грудях? Найнебезпечніше, з чим може зіткнутися людина при появі такого симптому — це інфаркт. При такому болю може з'явитися не тільки тахікардія, а й задуха. Якщо цей симптом спостерігається в лівій частині грудної клітини, це говорить про наближення серцевого нападу. А ось якщо біль спостерігається справа, можна зіткнутися з легеневою емболією. Такі ж симптоми бувають і при нападі астми. При захворюванні серця біль може з'явитися не тільки в грудях, але також в горлі, в животі і навіть в лівій руці.

Саме тому, що біль в грудях може бути ознакою захворювань зовсім різних систем організму, слід негайно звернутися до лікаря.

Біль у суглобах

Дуже часто до болю в суглобах люди ставляться байдуже. Це пов'язано з тим, що таке явище зазвичай спостерігається при грипозному стані. А якщо йдеться про літніх людей, часто подібний біль списується на старість. Але тільки не варто забувати про те, що така проблема з суглобами може бути ознакою не тільки перенесеної раніше травми, але також серйозного захворювання у вигляді гепатиту або подагри. Коли біль супроводжується і припухлістю, мова може йти про артрит.

Головний біль

Мігрень може з'явитися від втоми, недосипання або як реакція на стресову ситуацію. Зазвичай після прийняття знеболюючої таблетки і хорошого сну головний біль проходить. Але не варто забувати, що точно такий симптом буває і при аневризмі головного мозку. Особливо коли біль супроводжується нудотою і навіть блювотою. Наслідки аневризми дуже погані: розрив артерії, крововилив, і все закінчується інсультом. Тому сильний головний біль, особливо тривалий, у жодному разі не можна ігнорувати або пригнічувати знеболювальними, замість цього треба записатися на прийом до терапевта. Організм може подавати найрізноманітніші сигнали, і в тому числі про хвороби, які сьогодні не можна вилікувати.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *