Червоне та біле вино: експерти Alcomag розкажуть про корисні властивості напою

Довгі роки ведуться суперечки про користь та шкоду вина, при цьому думок на цей рахунок існує дуже багато. У цій статті ми об'єктивно розповімо про корисні властивості білих і червоних сортів вина.

Перше, про що варто сказати, червоне вино насправді не корисніше білого, як вважає багато хто. Різниця в деяких специфічних якостях, які притаманні одному напою, але не властиві іншому.

На сайті Алкомаг представлена ​​велика колекція грузинських вин, серед яких навіть справжні шанувальники знайдуть для себе щось нове і незвідане! На сторінці https://alcomag.com.ua/vino/tikhoe/gruziya/ ви зможете купити вино за дуже привабливою ціною.

Також, згідно з науковими дослідженнями, в молодих винах міститься
набагато більше корисних компонентів, ніж в витриманих напоях.

Властивості червоних вин

При виготовленні червоних сортів використовується шкірка винограду, яка передає напою корисні якості і характерний відтінок. Завдяки цьому цей напій має більше антиоксидантів, ніж його білий аналог. А ці речовини допомагають боротися з раковими пухлинами, а також знижують ймовірність утворення тромбів.

Цікаво й те, що виноградний сік, основа вина, не може похвалитися таким здібностями! Але це не означає, що потрібно пити вино без міри!

Також червоні вина, особливо кагор, будуть дуже корисні людям, що страждають від анемії, оскільки містять велику кількість органічного заліза, яке підвищує рівень гемоглобіну.

Рекомендуємо замовити червоне вино в режимі онлайн на сайті Alcomag! Це можливість заощадити на напоях відмінної якості.

Не менш важлива перевага червоних сортів – користь для фігури. Вчені провели дослідження, проаналізувавши понад 20 тисяч жінок різного віку. Згідно з його результатами, учасниці, які протягом деякого часу регулярно вживали вино стали менш схильні до перепадів ваги, ніж ті, хто вів тверезий спосіб життя. У цьому дослідженні також враховувалися їх повсякденні звички і дієтичні фактори, здатні вплинути на результати.

Червоне вино показало себе як відмінний контролер ваги, показавши найкращі результати в порівнянні з білим, а також іншим спиртним.

Властивості білого вина

Французи кажуть, що біле вино створено, щоб вгамовувати спрагу. Цей напій має більш легку консистенцію і містить меншу кількість танінів і флаволінів. Це не означає, що цей алкоголь не має корисних якостей. Білі вина відмінно впливають на роботу серця, легенів, нормалізують обмін речовин, допомагають при анемії. Цікаво, що антиоксидантів в ньому помітно менше, ніж в червоному вині, але засвоюються вони краще.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *