Стиль доктора Іванчіхіна.Частина 1. Живопис

Анатолій Олександрович Іванчіхін народився у 1949 році на Рязанщині в Росії. Після закінчення Донецького медичного інституту одержав направлення в Житомир.

За фахом -лікар-стоматолог, працював в міській, обласній стоматполіклініках, в райлікарні, в обласному лікарняно-фізкультурному диспансері. Зараз на пенсії.

Анатолій Олександрович – людина неординарна, має безліч захоплень. Він – і художник-аматор, і майстер різьби по дереву. В своєму доробку має біля 300 робіт, написаних на полотні олійними фарбами , декілька десятків картин , виконаних в техніці маркетрі (інкрустація по дереву), шахмати і нарди ручної роботи.

А ще він – перший каратист нашого міста. У 70-ті роки вже минулого століття він створив першу в Житомирі школу карате.

На виставці, що проходила в обласній науковій медичній бібліотеці до Дня медичного працівника ( див.Новини червень 2015) експонувались шість картин Анатолія Олександровича на полотні, серед яких «Любов вухами», «Вино і фрукти», «Вишня в цукрі», картина, виконана в техніці маркетрі (інкрустація по дереву) «Удар списом», а також фігурки каратистів, відлиті в бронзі за його скульптурними зліпками.

Картини малює в різних жанрах : портрет, анімаліспика, мифологія ,пейзаж ,натюрморт, ню.

Читайте в наступному випуску : «Стиль доктора Іванчіхіна.

Частина 2 . Арт – інсталляції»