Дарує радість і красу

Дарує радість і красу

Жанна Григорівна Бак народилася 10 травня 1980 року в с. Очеретянка Черняхівського району. Закінчила в 1999 році Новоград-Волинське медичне училище. Після його закінчення працювала в ЦМЛ №1 в травматологічному відділенні. На даний час працює медичною сестрою в Житомирському обласному наркологічному диспансері.

Почала займатись виробами із газетних трубочок, коли син пішов у садочок і йому потрібно було допомогти зробити щось своїми руками. Перший виріб – велосипед. Потім захотілось зробити щось в подарунок знайомій – і це була шкатулка з цукерками.

Ці вироби побачили знайомі, багатьом сподобалось і вона почала робити з великим задоволенням подарунки друзям і знайомим, враховуючи їхні смаки та уподобання.

Мама Жанни Григорівни дуже любить квіти, і це спонукало зробити для мами незвичайну квітку – так з’явилась перша троянда, виконана із матеріалу фоаміран. Фоаміран являє собою м’який синтетичний сучасний матеріал, що використовується в скрапбукінгу. Цей матеріал називають по-різному: пластична замша, ревелюр, фом, фоаміран, фоам. Особливість такого матеріалу як фоаміран полягає в тому, що він пластичний, приймає цікаві вигнуті форми, витягується, в результаті чого виготовлення квітів із фоамірана перетворюється на захоплюючий творчий процес.

Коли народилась донечка, почала виготовляти заколки для волосся, обручі і тому подібне.

Від свого захоплення отримує масу задоволення і радості. На творчу працю майстриню надихає її родина – її діти. А мамі Жанна Григорівна завдячує прищепленню і розвитку своїх творчих здібностей.

А на завершення пропонуємо для перегляду хлібниці та скриньки, які майстриня виготовляє з бамбукових килимків