Авторська різьба по дереву Олександра Весельського

Авторська різьба по дереву Олександра Весельського

Олександр Людвигович Весельський народився у 1965 році в мальовничому селі Ясенівка Червоноармійського району, яке має свою власну історію. Ясенівка – це старе німецьке поселення, відоме як Геймталь (Heimtal), пізніше мало ще одну назву серед місцевого населення – Стара Буда. Власне тут і пройшли його дитячі і юнацькі роки. Після закінчення Червоноармійського ПТУ № 8 пішов служити в армію, яка стала для Олександра Людвиговича не тільки школою мужності і доблесті, а й школою майбутнього різьбяра по дереву.

Вже шостий рік Олександр Людвигович працює столяром в Обласному медичному центрі вертебрології і реабілітації Житомирської обласної ради. Виховує разом з дружиною вже сина та донечку, а у вільний від роботи і домашніх обов’язків час займається улюбленою справою – різьбленням по дереву. В його доробку чимало робіт, деякі з них представляємо Вашій увазі:

Окрім різьблення по дереву, Олександр Людвигович захоплюється ще однією доволі кропопіткою і ювелірною справою ‒ виготовленням виробів із сірників. Сірники ‒ найбільш доступний і в той же час досить простий виробний матеріал, який відкриває необмежені можливості для дозвілля і творчості. З них можна створювати просто неймовірні речі. Вироби із сірників виходять у майстра мініатюрними і акуратними ‒ ними так і хочеться прикрасити стіл або полицю.