Ви завжди неправильно їли шоколад: чому його не варто запивати чаєм та кавою

Для людей, які намагаються контролювати вагу, каменем спотикання залишається можливість з'їсти щось солодке — якщо зовсім виключити десерти з раціону, зриви майже неминучі. Ендокринологи розповіли, як упоратися із проблемою за допомогою лише однієї часточки шоколаду на день, інформує Ukr.Media.

У звичайному шоколаді є цукор, тому експерти його не рекомендують. Вони дозволяють лише гіркий (70% какао-бобів та вище).

Лікарі порадили незвичайний спосіб ласувати шоколадом: його потрібно їсти не з чаєм чи кавою, а окремо, причому не запиваючи водою.

Дайте часточці самостійно розчинитися в роті, відчуйте всі нюанси смаку. При такому підході вам цієї часточки вистачить, щоб угамувати бажання, пояснили фахівці.

Але ось що цікаво — одразу два нові дослідження про шоколад роблять суперечливі висновки. В одному дослідники дійшли висновку, що регулярне споживання шоколаду у жінок після менопаузи знижує ризик смерті від усіх причин на 10%. При цьому результати іншого дослідження свідчать, що вживання жінками шоколаду та інших цукровмісних продуктів призводить до збільшення ризику загинути від будь-яких причин, причому теж приблизно на 10 відсотків.

Це одна з багатьох причин, чому не варто зациклюватися на таких дослідженнях. Але в будь-якому випадку нас приводять до висновку: все добре в міру. Іноді шоколад — можна і потрібно. Часто і багато — ні, сказали медики.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *