Вчені: жінки з пишними сідницями — більш розумні і здорові

Дослідники Оксфордського університету прийшли до висновку, що жінки з великими сідницями розумніші, а також менш схильні до хронічних захворювань, ніж жінки з менш пишними формами, інформує Ukr.Media.

Було встановлено, що в крові жінок з видатними сідницями рівень холестерину в рази менший. Все завдяки гормонам, які в їх організмі сприяють більш швидкій переробці жирів.

Також був зроблений висновок про те, що представниці прекрасної статі з пишними стегнами менш схильні до захворювань серцево-судинної системи і діабету. Все тому, що в їх організмі у надлишку містяться жирні кислоти Омега-3. Саме вони сприяють поліпшенню роботи мозку.

Є ще дещо. Доктор Майкл Дженсен, голова досліджень ендокринної системи в клініці Майо в Рочестері (штат Міннесота), говорить наступне: «Коли у вашому організмі відкладається жир, то краще, якщо це відбуватиметься в нижній частині тіла».

«Подивіться на людей з типом фігури «груша». Вони володіють відмінним здоров'ям. Це безпосередньо пов'язано з більш високою кількістю жирових відкладень в нижній частині тіла. Справа стосується не тільки того, що у цих людей значно рідше розвивається діабет або можливий інфаркт. Справа у принципі в тому, що жир відіграє важливу роль у стані здоров'я», — додає він.

Всі ці висновки зроблені на основі дослідження стану здоров'я понад 16 тисяч жінок. Пишні сідниці також означають, що в крові жінки досить високий рівень лептину, гормону, пов'язаного з вагою, і дінопектину, гормону, що піклується про судини і захищає від запалень і діабету.

Жирова тканина, розташована під шкірою в області сідниць, нейтралізує шкідливі жирні кислоти. Це сприяє запобіганню захворювань серцево-судинної системи.

Як виявилося, подібні дослідження були проведені вченими в університетах Пітсбурга і Каліфорнії. Їх підсумки також кажуть про те, що для жінки з широкими стегнами, але вузькою талією, крім усього іншого, схильні до більш довгої тривалості життя.

Унікальність дослідження, проведеного вченими з Оксфордського університету, в іншому. Було встановлено, що всі позитивні ефекти можливі лише в тому випадку, якщо жінка від природи володіє великими сідницями.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *