“Що там всередині”: Звідки беруться ці величезні животи у чоловіків

Не ті невеликі жирові животики, які цілком нормальні після певного віку — всі ми люди. А ті величезні, випнуті животи, які не вміщаються в сорочки, призводять до відривання ґудзиків і звисають над ременем штанів. Що там всередині, невже тільки жир? Ні, не тільки, хоча він теж, інформує Ukr.Media.

Вісцеральний жир

Це внутрішній жир, який розташований не під шкірою, а навколо органів черевної порожнини.

У жир відкладаються невитрачені калорії. А як їх витратити, якщо сидіти в офісі та їздити на машині? Можна все валити на гормон стресу кортизол, але насправді кортизол не винен. Будь-який жир береться з їжі.

Дуже багато чоловіків абсолютно без докорів сумління їдять все підряд. Включаючи жахливо жирні страви, які у нас популярні, але до нашої кухні відношення не мають. І взагалі ні до якої кухні не мають відношення. Це не їжа, це просто пекельна мішанина. Насамперед це салати з майонезу, "закусочні торти" теж з майонезу, м'ясо, запечене під сиром у майонезі, жирна свинина, ковбаси тощо.

Природно, що калорійність такої їжі дуже велика. Набагато більша, ніж витрати енергії. Якщо чоловік, звісно, не зайнятий валкою лісу на морозі.

Жінки, багато хто, себе все-таки стримують і обмежують від надмірної їжі. А чоловіки так не звикли. Багато хто навіть приблизно не знає, що таке калорійність, скільки калорій в якій їжі. Не знають або не задумувалися про те, що солодке, яке їдять після їжі, це теж калорії.

Ще в народі такий живіт називають пивним. Пиво вносить свій внесок у животи, це безсумнівно. 1 кг чистого жиру це близько 7000-9000 ккал. А один вечір з пивом і закусками — це скільки ккал?

  • 3 літри пива — це 1 000 ккал.
  • 250 гр чипсів ще 1 000 ккал.
  • 200 гр горішків — ще 1 000 ккал.

Ось і уявіть: всього лише один вечір з легкою випивкою і закускою додасть нам майже пів кіло жиру. Якщо потім ці калорії не витратити.

Набряки

Окрім чистого жиру, там ще й вода. Вода накопичується в тканинах з трьох причин:

Нестача чистої води (як не парадоксально!). Якщо пити мало води, але багато чаю, кави, газованих і алкогольних напоїв, то будуть набряки.

Багато солі. Дивіться пункт вище про закуски до пива. Там дуже багато солі. Та й в закатаних банках, які дехто лагідно називає суцільними вітамінчиками, теж. Людині потрібно дуже мало солі.

Малорухливий спосіб життя. Погано циркулює кров, значить, не виводиться зайва рідина.

Набряки бувають не тільки на обличчі. Але й під шкірою і навколо внутрішніх органів теж. Всередині такого живота дуже багато зайвої міжтканинної рідини.

Випинання черевної стінки через слабкість м'язів

А звідки м'язи стануть сильними, якщо не займатися? Не від гри ж в танки. У нормі м'язи торса підтримують і спину, і черевну стінку. Не в нормі — черевна стінка починає випинатися вперед. Разом з органами черевної порожнини.

Спина перенапружується, щоб утримати тіло вертикально, виникає біль у спині… І все. Людина лякається і взагалі перестає навіть думати про фізичне навантаження. І живіт вже не втягнеться ніколи.

Печінка

Так, у деяких там саме печінка.

Печінка — це той випадок, коли більше не означає краще. Збільшення печінки це ознака серйозних захворювань. А головна їх причина — вживання алкоголю. А хто у нас головний "споживач"? Чоловіки.

Ми не пишемо: надмірне вживання. Алкоголь не можна пити в міру, будь-яка доза небезпечна, оскільки це сильний токсин.

Чоловіки повільніше спиваються, їхній алкогольний шлях довший. Тому органи довше піддаються руйнівному впливу.

У нормі печінка розташована під ребрами. Але якщо збільшується, і також на тлі слабкості м'язів живота, може випинатися з-під реберної дуги.

У дуже важких випадках буває, що питущий чоловічок худенький, ноги-руки тонкі, це коли вже повна деградація всього організму. А животик стирчить. Це печінка.

У менш нездорових чоловіків з великою масою тіла печінка теж може вносити свій внесок у формування живота.

Отже, що ж у них там:

  • Банально — жир і набряки.
  • Органи черевної порожнини. У нормі м'язи торса їх тримають на місці. А якщо м'язи розслабилися, то органи починають зміщуватися, виходить випинання черевної стінки. У такому стані органи травлення працюють ще гірше, ніж раніше.
  • Окремий випадок, але не основний: печінка. Але, як правило, справа не в ній одній.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *