Якщо ви заядлий геймер, варто задуматись. Звикання до комп’ютерних ігор відтепер класифікується, як проблема з психічним здоро’ям

Звикання до відеоігор зараз лікується безкоштовно Національною Службою Здоров'я США, тому, що його офіційно класифікували як психічний стан здоров'я, інформує Ukr.Media медицина.

Всі ми знаємо когось, хто може дозволити собі проводити багато часу за відеоіграми. Можливо, це друг, який не хоче з вами зависати тому, що він тільки що загрузив нову гру, або ж це саме ви проводите години, проходячи один і той самий рівень, поки нарешті його не завершите.

Відеоігри інколи дуже важко відкласти деяким гравцям. Такі люди вважаються залежними від відеоігор, оскільки не хочуть нічого, крім того, щоб грати і навіть не зважають на природні потреби організму.

І ця проблема постійно розширюється, тому Світова Організація Здоров'я вела такий термін, як "ігровий розлад" у загальну класифікацію хвороб.

Відтепер такий стан людини вважається більш серйознішим, ніж раніше.

Тим часом, якщо ви часто граєте у відеоігри, зовсім необов'язково, що ви маєте такий розгляд, адже люди з ігровим розладом часто є нетерплячими, коли їх щось відволікає, бажаючи продовжити грати, вони ставлять ігри на перший план над усіма іншими інтересами і щоденними справами, і продовжують грати, незважаючи навіть на негативні наслідки.

Щоб діагностували це захворювання, людина повинна проявляти велике нетерпіння у справах, що стосуються родини, навчання, професії та інших важливих сферах свого функціонування. Також ця хвороба спостерігається протягом року і тільки тоді вже ставиться діагноз.

Рішення внести ігровий розлад у перелік хвороб, яке прийняла Світова Організація Здоров'я США, було прийнято через те, що молоді геймери дуже часто страждають від психологічних розладів та навіть рвуть зв'язки із сім'єю через свої звички.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *