Світ захоплень

Блог Житомирської обласної наукової медичної бібліотеки

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/svitzaxoplen/data/www/svitzaxoplen.zt.ua/components/com_k2/models/item.php on line 763

До Дня захисту дітей

Новини 01 червня 2017

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/svitzaxoplen/data/www/svitzaxoplen.zt.ua/templates/lib/html/com_k2/default/item.php on line 58

«Наше майбутнє», «квіти життя» – як тільки не називають дітей. Насправді –діти - найдорожче, що є в нашому житті і кожному з нас для щастя потрібно, щоб вони були здоровими. На жаль, в наш час здоров’я дітей гіршає з кожним роком і коли бачиш у лікарні ці і засмучені оченята, хочеться зробити будь –що, аби побачити на їх личках веселу посмішку. Тому обласна наукова медична бібліотека до Дня захисту дітей привезла до ОКДЛ веселу виставку творчих робіт медичних працівників Житомирщини: ляльок Алли Ліпко, ляльок – мотанок Оксани Дедюль, потішних песиків та котів, вирізьблених з дерева Наталею Орженик.

Виставку дітям презентували песик Гавчик та котик Мурчик, яких зіграли студенти- аніматори. Діти подивилися уривки з мультфільмів про котів та собак, а ті, хто полюбляє тварин ( тобто всі), отримали від Гавчика з Мурчиком маленькі подаруночки.

Виставку ляльок презентували самі ляльки – Пепі та Мотанка.

З їх розповіді діти дізналися про виготовлення та призначення ляльок – мотанок та їх значення для наших предків.

Завершився захід піснею «Казковий світ», що її виконала маленька талановита співачка – Валерія Коваль.

А потім діти роздивлялися експонати виставки і найкращою нагородою усім була їхня жвавість і цікавість, а ще – слабкий рум’янець на блідих личках.

« Жовтень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31