30.11.2023

Лікарі назвали безпечну кількість меду, яку можна з’їдати в день

Лікарі, розповіли, скільки меду можна з'їсти без шкоди для здоров'я і як загалом слід ставитися до цього продукту, інформує Ukr.Media. На думку медиків, щоб не нашкодити собі, слід з'їдати не більше двох столових ложок меду на день. Вживати його краще…

Захистіть зуби: як взимку потрібно змінювати догляд за порожниною рота

Догляд за зубами взимку має бути особливим, оскільки в цей час збільшується чутливість зубів до гарячого і холодного. У холодну пору року можуть загостритися стоматологічні захворювання, у деяких пацієнтів зуби починають нити або навіть нестерпно боліти. Ми зібрали найголовніші та…

Перепелині яйця — природні «ампули» здоров’я

У медичних колах прийнято вважати, що перепелині яйця є джерелом унікального набору корисних речовин антивікових компонентів. Часто їх називають природними «ампулами» здоров'я, передає Ukr.Media. Вони зміцнюють імунну систему, нормалізують діяльність шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи. Якщо регулярно вживати їх в…

Если замерзает любовь?

О, эта вечная тема любви! Сколько ни говори, сколько ни пиши о ней, а она не перестает быть объектом сердечных волнений и переживаний. И каждый раз она тревожит нас… В любви существует множество граней, которые могут переходить одна в другую,…

Продукти, які допоможуть вилікувати виразку

Більшість виразок викликані не безпосередньо стресом, а бактерією Helicobacter pylori, тому виразки сьогодні часто лікують антибіотиками разом з кислотним гнобителем. Дізнайтеся, які продукти можуть допомогти в лікуванні і профілактиці виразок, інформує Ukr.Media. Мед – це їжа, яка може допомогти запобігти…

Дієтологи розповіли, чому не можна пити апельсиновий сік зранку

Картинка ідеального сніданку — чашка кави, круасан, джем і стакан апельсинового соку. Але чи корисний сік, тим більше вранці? Пояснюють дієтологи Олександра Мелін і Елоді Дженнаріно, інформує Ukr.Media. Фруктові соки та газовані напої одинаково шкідливі? Після пробудження наш організм потребує…

Вчені довели, що споживання цільного зерна покращує стан мозку і пам’яті у людей похилого віку

Для людей, які старші за 80 років, зернові можуть відігравати життєво важливу роль у підтриманні здорової пам'яті та функцій мозку. Про це йдеться у нещодавньому дослідженні, опублікованому у Міжнародному журналі громадської охорони здоров'я. Під час дослідження експерти прагнули з'ясувати, чи…

Як проявляться алергія на глютен

Алергія на глютен і целіакія (тобто непереносимість глютену) — абсолютно різні речі. У першому випадку йдеться про реакцію імунної системи, у другому — дефекті кишечника. Глютен як білок із зерен пшениці, ячменю і жита не завжди здатний належним чином проникати…

Макадамія: що це таке і чому цей плід такий корисний для здоров’я

Макадамія — австралійський горіх, який цінується за високий вміст жирних кислот, вітамінів і широке коло їх використання. Зовні макадамія схожа на зростаючий інжир, вона покрита зеленою оболонкою, а форма нагадує конус. За рахунок свого зростання (стебло досягає близько 15 метрів…