Вправи проти обвисання шкіри навколо очей

Іноді шкіра навколо очей стає млявою і обвисає. У найбільш серйозних випадках це може призвести не тільки до косметичних проблем, але й до погіршення зору або різних захворювань, інформує Ukr.Media.

Щоб не допустити обвисання і позбутися або запобігти появі зморшок, виконуйте вправи, зібрані у цьому матеріалі. Попри те, що не було проведено жодних наукових досліджень, щоб перевірити, наскільки вони ефективні, вчені підтверджують, що більш часте використання будь-якого м'язу може нейтралізувати ефекти м'язової слабкості та інші вікові зміни.

Розігрівання

Очищення, розігрівання і ніжний масаж повік покращують кровообіг і нервові реакції. Крім того, це необхідно, щоб підготувати шкіру до подальших вправ, роблячи м'язи більш м'якими і гнучкими.

Основна стимуляція м'язів

Пряма стимуляція сама по собі може зменшити птоз (обвисання верхньої повіки) або за допомогою концентрованого руху ока, або за допомогою стимулюючого пристрою, такого як електрична зубна щітка.

Механічний тиск кисті викликає реакцію в маленьких м'язах повіки. Виділяйте кілька хвилин кожен день на таку стимуляцію.

Вправа на опір

Змушуючи ваші повіки працювати кожну годину, можна зменшити їх обвисання. Ви можете задіяти м'язи повік, піднімаючи брови, підпираючи їх пальцем і утримуючи протягом декількох секунд, намагаючись при цьому опустити брови. Це створює опір, подібний підняттю тягарів. Швидкі моргання і закочування очей вгору також впливають на м'язи повік.

Вправи для очей з йоги

Розроблені для загального здоров'я очей і поліпшення зору, йогічні вправи Тратака відомі серед аюрведичного співтовариства. Оскільки рух очей пов'язаний з рухом повік, ця вправа може бути корисною.

Щоб попрактикуватися в цьому методі, сфокусуйте свій погляд на конкретному об'єкті і дивіться на нього, не відводячи погляду так довго, як тільки зможете. Через час, ви відчуєте, як напружуються ваші очні м'язи.

Вправа з патчами

Якщо навколо одного ока шкіра обвисла сильніше, ніж навколо другого, зробіть упор на перше око.

Щоб переконатися, що більш слабка повіка виконує якомога більше вправ, ви можете накрити своє друге око патчем. Це допоможе зробити так, що протягом дня "втомлене" око буде постійно тренуватися без вашої допомоги.

Вправи на зміцнення верхньої повіки

Вказівним і середнім пальцем притримуйте куточки очей. З зусиллям закривайте очі, натискаючи верхніми повіками на нижні. Не жмуртеся. Потім широко розкрийте очі.

Вправи на зміцнення нижньої повіки

Вказівним і середнім пальцем притримуйте куточки очей, направте погляд вгору, брови при цьому розслаблені, не рухаються. Підтягуйте вверх нижні повіки, долаючи опір пальців. Виконайте вправу 30 разів.

Вправа на зміцнення кругового м'язу очей

Закрийте очі і підніміть вгору тільки зіниці. Верхню повіку при цьому щільно притисніть до нижньої. Тут треба стежити, щоб не підскакували брови і намагатися притискати повіки щільніше. Виконайте вправу 30 разів.

Чому шкіра навколо очей починає обвисати?

Є кілька причин, за якими повіки можуть провисати. У більшості випадків це пов'язано або з генетичним станом, або з віком. Отже, причиною може бути:

  • Вік, у результаті якого м'язи, сухожилля і шкіра стають слабшими і втрачають об'єм.
  • Неправильне введення ін'єкцій ботоксу, які частково паралізують м'язи очей або повік.
  • Очні краплі від глаукоми викликають втрату жиру в області очей.
  • Міастенія, захворювання, що характеризується втомою і відсутністю м'язового контролю.
  • Параліч нерва, що бере участь в русі очей.
  • Неврологічне захворювання.
  • Травма ока.
  • Аутоімунні захворювання.
  • Цукровий діабет.

Обвисла шкіра навколо очей — поширена проблема. Найчастіше проблема викликана поступовим старінням. У цьому випадку підтягнути шкіру можна за допомогою вправ. Якщо обвисання більш сильне або виникло раптово, то це може бути наслідком неправильних ін'єкцій ботоксу, травми або захворювання. У такому випадку необхідно звернутися до лікаря.

На завершення пропонуємо вам також переглянути вправи від Галини Дубініної, яка вже понад 20 років займається омолоджувальною гімнастикою для обличя.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *