Вчені пояснили, в чому криється небезпека локшини швидкого приготування для дітей

Хоча локшина швидкого приготування не найкорисніший на світі продукт, її головна небезпека для маленьких дітей в тому, що вона є частою причиною серйозних опіків, які можуть зажадати госпіталізації і навіть пересадки шкіри, інформує Ukr.Media.

Про це повідомляють дослідники з медичного опікового центру Чиказького університету (США). Фахівці проаналізували 790 випадків дитячих опіків і з'ясували, що 31% з них пов'язаний з локшиною швидкого приготування. Майже половина опіків була отримана через відсутність нагляду батьків.

"Прямий нагляд з боку осіб, які здійснюють догляд за дитиною, є одним з важливих кроків у запобіганні опіків. Кількість тепла, що міститься в локшині швидкого приготування, може легко викликати опіки другого і третього ступеня у будь-якої людини, але маленькі діти особливо вразливі через їх відносно невеликі тіла і більш тонку шкіру", — сказав доктор Себастьян Вроуве, провідний автор дослідження.

Найчастіше діти обпалювалися через ненавмисне проливання гарячого бульйону на тіло через вузьке дно мисок для локшини швидкого приготування. Щоб знизити ризик опіків, лікарі радять батькам завжди самостійно переносити локшину, тримати її в недоступному для дітей місці, поки вона не охолоне, і не дозволяти дитині їсти локшину, тримаючи миску на колінах.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *