Причини низької температури тіла людини

У сучасному житті часто трапляються періоди хвороб, так і періоди перевтоми і особливих переживань. Організм часто реагує зниженням температури на такі зміни звичного для вас стану, інформує Ukr.Media.

Так як знижена температура тіла є менш поширеним явищем, ніж підвищена температура, їй не надається, як правило, особливого значення, а даремно. Така реакція організму може бути викликана уже наявним або ж захворюванням, яке тільки розвивається.

Отже, зараз поговоримо про причини низької температури тіла, а також методи їх подолання. Насамперед, потрібно визначитись з температурною категорією – це показник 35,5, а також більш низький.

Отже, які ж причини?

1. Можливо, мають місце хронічні захворювання, а знижена температура тіла сигналізує про їх загострення. У цій ситуації необхідна консультація лікаря.

2. Знижена температура тіла може також бути викликана гіпотиреозом. Це говорить про зниженні функції щитовидної залози, що відіграє вагому роль у функціонуванні всього організму. Зміни, які відбуваються в результаті неправильної роботи щитовидки, здатні викликати супутні проблеми в гормональному балансі, а також роботі багатьох органів.

3. Зниження температури тіла характерно також для людей, які страждають від хвороб надниркових залоз. Загострення в цьому випадку можна запобігти профілактикою, необхідно пити більше води, є дині і кавуни, які сприяють очищенню організму.

4. Температура може знижуватися також в результаті самолікування. Лікарські препарати необхідно приймати правильно – за рекомендацією лікаря та за рецептом. Важливо також не нехтувати дозуванням.

5. По здоров'ю часто б'ють простудні захворювання та втома, які теж часто викликають зниження температури тіла. Причиною часто є сидячий спосіб життя. У цьому випадку необхідно робити розвантаження – робити зарядку, щоб відпочити і поповнитися свіжими силами. Тривале стомлення часто веде до виснаження організму.

6. Знижену температуру тіла може також викликати вагітність. Крім цього, симптомами є холод в ногах, нудота, тривалі головні болі, відсутність апетиту і т. д. В такій ситуації важливо звернутися до лікаря, так як знижена температура в такому стані може викликати непритомність.

У будь-якому випадку важливо звернутися за допомогою до фахівця. Якщо ж ви впевнені, що причина не у захворюванні, дотримуйтесь таких простих порад: постарайтеся добре виспатися, а також вживати заспокійливі засоби (валеріану або собачу кропиву). І взагалі, намагайтеся завжди стежити за власним здоров'ям.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *