Одне, два чи три: лікарі назвали необхідну одній людині кількість рушників

У людини має бути щонайменше три рушники для різних частин тіла, якими інші члени сім'ї не повинні користуватися. Про це розповіли дерматологи і пояснили, чому це правило не можна порушувати, інформує Ukr.Media.

На різних ділянках нашої шкіри перебувають різні мікроорганізми, наше тіло має ділянки, які відрізняються між собою, наприклад, обличчя і область геніталій. Звідси й формується необхідність у розподілі за функціями. Мінімальна кількість — по одному рушнику для обличчя, для тіла, для рук і ніг, якщо ноги миються окремо або є грибкові ураження стоп чи нігтів, пояснили фахівці.

Не буде зайвим завести окремі рушники для голови та інтимних зон. Після використання їх потрібно обов'язково просушити, міняти один раз на тиждень. Експерти нагадали, що на рушниках навіть за використання мийних засобів залишаються під час тертя лусочки шкіри, шкірне сало та навіть піт. Якщо довго не прати їх, то у ванній пошириться неприємний запах, а в махровій тканині заведуться бактерії.

Можна використовувати за бажання одноразові паперові або неткані рушники, це більш гігієнічно, порадили фахівці. За їх словами, допустимо повісити загальний рушник для рук для всіх членів сім'ї, але міняти його доведеться двічі на тиждень. Що стосується дітей, то тут потрібно проявити уважність.

Дитяча шкіра більш сприйнятлива до зараження інфекційними захворюваннями, зокрема й грибковими. На вологому рушнику досить довго зберігаються патогенні мікроорганізми, зокрема й захворювань, що передаються статевим шляхом. Але не всі ці мікроорганізми чутливі до мийних агентів, тому можуть зберігати активність, уточнили дерматологи.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *