Колір має значення: лікарі з’ясували, які тарілки допоможуть їсти менше

Колір посуду не тільки впливає на естетичне сприйняття приготовленої страви, але і здатний впливати на апетит людини. Про це розповіли лікарі, інформує Ukr.Media.

Багато досліджень доводять, що колір може сильно впливати на психосоматичний стан людини. Звичайно ж, цим знанням озброїлися дієтологи: якщо за допомогою різного кольору можна регулювати апетит людини, значить, можна контролювати і її вагу, — відзначають медики.

Білий і всі теплі відтінки діють збудливо. Тому порції на таких тарілках будуть з'їдатися швидше і в великих обсягах. Цей посуд підійде дітям-малоїжкам або дівчатам, які бажають "наїсти апетитні форми".

Червоний посуд надмірно впливає на нервову систему, що призводить до переїдання: людина не може вчасно зупинитися і буквально змітає свій обід. А ось помаранчева чашка буде стимулювати розумову активність і викликати апетит.

Якщо ж людина хоче скинути вагу, то слід купити темні тарілки. Чорний, коричневий, болотний і темно-синій будуть ідеальним рішенням для людей, які страждають від ожиріння. Такі похмурі кольори хоч і не піднімуть настрою, але точно допоможуть знизити апетит і не приведуть до обжерливості.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *