Як часто і в якій кількості можна пити мінеральну воду

З часом так склалося, що кількість мінеральної води на полицях у магазині зросла в десятки разів. Асортимент рясніє яскравими етикетками і помітними словами у складі, інформує Ukr.Media.

Але ж раніше мінеральна вода вважалася виключно лікувальним питвом, яке повинне продаватися в аптеці. Хто і скільки повинен випивати мінеральної води — не контролюється, споживач на свій розсуд випиває норму, яку вважає потрібною.

До речі, спортсменам і людям, які захоплюються фізичними навантаженнями, дозволено вживати в раціон кожен день воду сильної мінералізації. Ця категорія частіше потіє, в результаті цього процесу, солі активно виходять з організму.

Скільки ж можна пити в день мінеральної води всім іншим?

Відзначимо, що важливо дотримуватися головного правила: пити мінеральну воду нерегулярно і тільки при втраті організмом солі. Зазвичай, такі ситуації відбуваються під час стресу, спеки і фізичних навантажень.

Допустима питна норма — 500 мл у день. Це лише в тому разі, якщо у вас немає проблем зі здоров'ям, зокрема, відсутні скарги на травлення і роботу нирок. Обов'язково варто проконсультуватися з лікарем. Ви не можете самі собі призначати добову норму лікувально-столової та лікувальної води — ви споживач, а не лікар.

Лікувальну мінеральну воду, зазвичай, застосовують при захворюваннях кишечника, подагрі, проблемах із підшлунковою залозою, печінки, цукровому діабеті і захворюваннях сечових шляхів.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *