Ескперти розповіли, як накачати прес тим, у кого сидяча робота

Підтримувати гарну форму, можна не встаючи з-за столу, інформує Ukr.Media.

Візуально підтягнути живіт навіть за кілька тижнів можна, виконуючи простий комплекс вправ, впевнені експерти.

Комплекс досить простий і не обтяжливий. Для початку, сидячи за столом, зчепіть ноги між собою і ніби з силою тягніть їх в протилежні сторони. Ця проста вправа чудово зміцнює м'язи.

«Втягніть» живіт в себе, утримуйте його в такому положенні 15 секунд, потім розслабте на ті ж 15 секунд. Постійно змінюйте темп. Скажімо, в наступний раз напружуйте м'язи на 5-7 секунд, потім — стискайте-розтискайте кожну секунду. Відмінна вправа, яка не тільки підтягне талію, але і є своєрідним масажем внутрішніх органів, завдяки якому вони будуть працювати краще.

«Постарайтеся максимально виключити з раціону будь-яку жирну їжу, випічку, червоні сорти м'яса — це лише подвоїть отриманий результат. Не зайвим буде провести день-два на «розвантаженні».

Розвантажувальні дні не повинні бути занадто суворими — приміром, у середу можна задовольнятися яблуками — сирими, з натертою на тертці морквою, запеченими, а в п'ятницю — їсти гарбузову кашу, тільки без масла і цукру, можна додати пів ложечки меду.

Пийте більше чистої води — вона прискорює метаболізм і змушує організм спалювати більше калорій, а коли захочеться чогось гарячого — віддайте перевагу зеленому чаю, — рекомендують експерти.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *