Чим замінити туалетний папір та які захворювання він може викликати

Туалетний папір — це необхідність, без якої практично неможливо нормально прожити навіть один день. Це може прозвучати трохи дивно, але він може негативно вплинути на здоров'я людини. Далі ми розповімо, як туалетний папір впливає на здоров'я і чим можна його замінити, інформує Ukr.Media.

Чому необхідно перестати використовувати туалетний папір

Вчені стверджують, що туалетний папір негативно впливає на здоров'я. Він значно підвищує ризик виникнення тріщин та інфекцій в анальних і сечовивідних шляхах. Особливо шкідливим вважається туалетний папір з ароматизаторами. Він може викликати не тільки алергію, але і ракове захворювання. Велика кількість хімії позитивно позначається тільки на одному, а саме на розмноженні різних бактерій і грибка.

Чим можна замінити туалетний папір

Вологі серветки — це один з кращих засобів, який може з легкістю замінити туалетний папір. Найкраще використовувати дитячі, адже в них мало шкідливих хімічних речовин і алергенів.

Є ще кілька засобів, які допоможуть відмовитися від туалетного паперу або замінити його.

  • Прийняття душу. Звичайне мило і вода впораються набагато краще, ніж папір, а також це значно зменшує ризик появи геморою.
  • Пом'ята газета. Це один із засобів, який може замінити туалетний папір, якщо більше нічого немає під рукою.
  • Також не варто забувати, що виробництво паперу шкодить навколишньому середовищу, а при довгому використанні може викликати геморой і інші серйозні захворювання.

    Джерело: ukr.media

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *