5 типів ожиріння живота та їх причини

Чи не всі ми відчуваємо себе не дуже комфортно, коли наш живіт надто сильно виділяється на фоні всієї фігури? Мабуть у кожної жінки є улюблення сукня, котра відпочиває в найдальшому кутку через клятий живіт!

І чи помітили ви, що при спробах схуднути саме впертий живіт зовсім не реагує. Ні чоловікам, ні жінкам не хочеться мати великий живіт. Незалежно від того, наскільки важко ми працюємо або який вид тренувального режиму ми вибрали для себе, жир на животі іноді просто здається нездоланним, інформує Ukr.Media.

Ожиріння живота є проблематичним ще й тому, що може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Чи задумувалися ви коли-небудь над тим, чому ви не можете скинути зайву вагу в області живота? Тому, що часто наш підхід до цього питання є неправильним. Існують різні типи жиру в області живота, і різні фактори спричиняють його появу. І якщо ви не знаєте причини, ви не зможете попрощатися із животиком.

Великий "пивний" живіт

Тут річ дуже проста: якщо ви п'єте занадто багато алкоголю, це стане очевидним з часом, і швидше за все, на животі. Найкращим способом боротьби з алкогольним животом є припинення надмірного споживання алкоголю.

Але чому алкоголь викликає збільшення живота? По-перше, що алкоголь не дозволяє правильно перетравлювати їжу, що є досить нездоровим, а по-друге, він містить багато калорій, які є головними винуватцями, коли справа доходить до зайвих кілограм. Тому наступного разу, коли вам захочеться випити бокал пива, подумайте, що для вас важливіше – пиво чи живіт? Ну і не забувайте, що крім ожиріння, алкоголь має дуже згубну дію на організм в цілому.

Живіт після народження дитини

Це, мабуть, накрасивіший живіт, і кругленький живіт важливий для матері та дитини, тому що жир у животі фактично захищає дитину. Однак, після того, як дитина народилася, немає потреби в цьому додатковому захисті, і потрібно його скинути.

Простіше сказати, ніж зробити, чи не так? Тим не менш, найкращий спосіб зробити це – зайнятися спортом.

Є ще одна важлива причина великого живота у жінок – гінекологічні захворювання. Живіт може помітно збільшитися через різні пухлини, тому вкрай важливо раз у півроку проходити обстеження у гінеколога.

Живіт, викликаний стресом

Це майже як оксюморон, тому що хіба стрес не змушує нас худнути? Але, на жаль, все навпаки. Під дією стресу тіло намагається захистити себе, «одягнувши» зайві кілограми, і в першу чергу навколо живота. Ми «заїдаємо» стрес, часто під руку потрапляє багато шкідливих продуктів. Найкращим способом боротьби з такими животом є знайти причину стресу в своєму житті.

Доцільно включити в свій щоденний графік хоч якесь фізичне навантаження, переглянути свій раціон і виключити шкідливі продукти. Варто добре спланувати час для відпочинку та сну, щоб стрес не мав шансів керувати вашим тілом та розумом.

Живіт, як результат дисбалансу гормонів

Іноді великий живіт не є нашою прямою провиною. Це відбувається через гормональний дисбаланс. Коли ви опинилися віч на віч з такою проблемою, то подолати її самостійно не вийде. Але лікар допоможе вам підібрати гормональну терапію, і ваше життя знову буде під контролем, а тіло повернеться до норми.

Живіт, викликаний здуттям

Немає нічого гіршого, ніж роздутий живіт, повний газів. Це не тільки надзвичайно незручно, а також і нездорово, бо може пізніше призвести до серйозних захворювань, таких як виразка, а при невчасній діагностиці і до онкологічних захворювань шлунку. Найкращий спосіб вирішити це – переконатись, що ви не споживаєте продукти, які схильні до функції гниття, і не допускаєте здуття живота. Перегляньте ваш раціон, включіть більше корисних продуктів, зменшіть споживання жирної їжі.

Поділіться цією інформацією з друзями, що мають схожу проблему, можливо вона їм стане у пригоді.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *