Стоит ли возобновлять былые отношения?

Социологи обнаружили, что более 50% браков, заключенных по любви, не выдерживают проверку временем и рано или поздно распадаются.

Окончательному разрыву предшествует череда ссор и конфликтов. Тем не менее, последняя точка в отношениях для одного из партнеров становится настоящей трагедией. Человек, получивший отставку внезапно оказывается в водовороте переживаний, остро ощущая, что ситуация выходит из-под контроля и он не в силах этому помешать.

Так вот, психологи советуют не поддаваться порыву вернуть любимого человека. Отношения, воздвигнутые на руинах прежней любви, редко бывают удачными и продолжительными. Вернув человека, вы вернете и те проблемы, из-за которых распался союз и которые скорее рано, чем поздно, приведут к известному результату.

dvorec.ru

Один коментар

 1. Я хотіла б поділитися своїм чудовим досвідом роботи з ворожкою Марією Миколаївною. Її талант і здатність передбачати майбутнє просто вражають. Завдяки її допомозі я змогла повернути мого чоловіка і відновити нашу сім’ю.

  Спочатку я була скептично налаштована щодо ворожки та містики загалом, але я була настільки відчайдушною і готовою на все, щоб повернути свого коханого, що зважилася на консультацію з Марією Миколаївною. Від самого початку я відчула силу її енергії та впевненість у тому, що вона може допомогти мені.

  Марія Миколаївна провела для мене глибоке ворожіння, використовуючи різні техніки та інструменти, щоб отримати чітке уявлення про мою ситуацію і причини, що призвели до розставання. Її точність в описі мого життя і стосунків була вражаючою. Вона не тільки розкрила деталі минулого, а й дала мені надію на майбутнє.

  Одним із найважливіших моментів була її допомога у виправленні мого емоційного стану та спрямуванні позитивної енергії на відновлення стосунків. Вона дала мені мудрі поради та запропонувала ритуали, які допомогли мені відновити контакт із моїм чоловіком і подолати наші розбіжності.

  Через деякий час я почала помічати позитивні зміни в наших стосунках. Мій чоловік став більш відкритим і уважним, і ми почали знаходити спільну мову знову. Поступово ми долали перепони, які призвели до нашого розставання, і врешті-решт змогли відновити нашу сім’ю.

  Я щиро вдячна цій чудовій жінці за її щиру увагу та турботу про моє щастя. Її дар допоміг повернути мого чоловіка і возз’єднати нашу сім’ю, і я не можу їй цього достатньо висловити. Якщо ви опинилися в ситуації, коли вам потрібна допомога, я настійно рекомендую звернутися до Марії Миколаївни. Її професіоналізм, інтуїція та вміння працювати з енергією дійсно вражають.

  Якщо у вас виникли життєві труднощі, то зателефонуйте Марії Миколаївні за телефоном +38 097 2055050 або на ватцап, вайбер +49 160 4516821

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *