Світ захоплень

Блог Житомирської обласної наукової медичної бібліотеки

Як вибрати спортивний колінний супорт для футболу

Спорт 06 жовтня 2020 Super User
Як вибрати спортивний колінний супорт для футболу Як вибрати спортивний колінний супорт для футболу

Футбол - один з найпоширеніших видів спорту, як на аматорському, так і професійному рівні. Напевно немає хлопчика, який не ганяв би м'яч в дитинстві по двору. У багатьох ця гра стала невід'ємною складовою активного відпочинку від буднів, а деякі присвятили футболу своє життя. Але, незалежно від того, яку роль для вас відіграє футбол, слід пам'ятати і розуміти, що цей вид спорту досить травматичний.

Під час гри, на суглоби спортсмена діє підвищене навантаження, до того ж не виключені зіткнення з суперниками. Всі ці фактори можуть призвести до важких травм і назавжди вивести футболіста з гри. Для зниження ризику отримати травму, а також прискорення процесу реабілітації, спортивна медицина рекомендує, і навіть наполягає, використовувати спеціалізовані ортопедичні вироби.

Для футбольного тренера неприпустимо травмування гравця. Вихід з основного складу одного футболіста може вплинути на хід всієї гри. Одним з схильних до ризику можна віднести колінний суглоб, що обумовлено його складною структурою, а також сукупністю зв'язок і хрящів. Саме тому під час змагань і тренувань рекомендується використовувати бандажі для колінного суглоба.

Головне призначення наколінників - розвантажити коліна від підвищеного навантаження під час бігу, підкатів і стрибків, стабілізувати бічні (медіальні і латеральні), а також хрестоподібні (передні і задні) зв'язки, зменшити тиск на меніски, забезпечити підтримку надколінка. Але, у зв'язку з особливістю футболу, потрібно розуміти, що не всі бандажі підійдуть для вирішення цих завдань.

Які вимоги до футбольних наколінників

Ортези на коліно не повинні сковувати рухи гравця, бути габаритними і важкими. В іншому випадку їх використання неприпустимо. Наколінники повинні щільно прилягати до ноги, виготовлені виключно з антиалергенних матеріалів, забезпечувати компресійний ефект.

У разі продовження гри при травмованому коліні, бандаж зобов'язаний знизити больові відчуття, не допустити повторного рецидиву травми. У певних випадках обмежити згинання або розгинання коліна.

Рішенням перерахованих вище завдань займаються спеціалізовані в галузі спортивної медицини компанії. Тисячі досліджень, консультації з світовими зірками футболу і травматологами, дозволили створювати якісні, зручні та ефективні ортопедичні вироби.

Більш докладніше з видами, типами та призначені колінних ортезів для футболу ви зможете ознайомитись на сайті «Спортивна Медицина».

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31