Викидати гранатові кірки – вища ступінь ідіотизму! От що з ними робити

Що ми знаємо про гранатах? Їх зерна дуже корисні. Гранатовий сік вживають при залізодефіцитній анемії та інших серйозних захворюваннях. А як же гранатові кірки? Їх, як правило, викидають. І в цьому головна помилка, інформує UkrMedia.

Гранатові кірки багаті речовинами, які борються з хвороботворними бактеріями в шлунково-кишковому тракті і згубно впливають на паразитів.

Настоянка на гранатових кірках особливо корисна при діареї, має глистогінний ефект і допомагає полегшити похмільний синдром.

Інгредієнти на 1 порцію:

  • 10-12 г сухих кірок граната;
  • 200 мл води.

Приготування:

  • Воду закип'ятіть. Кірки засипте у попередньо прогріту чашку.
  • Залийте кірки окропом, дай настоятися їм 25-30 хвилин. Отриману рідину не проціджують.

За перший прийом випийте половину приготовленої порції. Якщо через 10 хвилин вам не стало легше, почекайте ще 20 хвилин і випийте другу половину засобу.

Пам'ятайте: кірки можуть викликати алергічну реакцію, тому дітям таку настоянку давайте з обережністю і в меншій концентрації. Перед прийомом засобу, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Заготовте такий напій на літо, коли ризик підхопити кишкову інфекцію збільшується в рази. Бережіть себе!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *