Вчені виявили, що організм людини реагує на фастфуд так само, як і на будь-яку інфекцію

Цілком можливо, що фастфуд сприймається нашим організмом, як якийсь шкідливий вірус. До такого висновку дійшли дослідники з Британії, інформує Ukr.Media.

Усі ми знаємо про шкідливість фастфуду — їжі, яка містить безліч калорій, але майже не має ніякої поживної цінності для організму. Фастфуд — основа західної дієти — причини епідемії ожиріння, серцево-судинних і онкологічних захворювань. Можливо, дослідники розібралися з тим, чому фастфуд чинить настільки негативний вплив на наш організм крім власне ожиріння. Виявляється, тіло сприймає таку їжу, як якусь інфекцію.

Лабораторним мишам під час експериментів давали їжу, що містить насичені жири, цукор і багато солі протягом місяця. Навмисно з їх дієти виключили свіжі фрукти. Виявилося, що у крові мишей спостерігається різкий сплеск імунних клітин. Організм народжує таку реакцію у тому разі, якщо піддається атаці мікробної інфекції. Тобто фастфуд тіло сприймало, як інфекцію, і у відповідь народжувало запалення для захисту.

Імунна система може запам'ятовувати ту реакцію, яку вона народжує у відповідь на інфекції. Отже, за умови регулярного вживання фастфуду організм звикне зустрічати його запальними процесами. Повернутися до здорового харчування у цьому випадку стане ще важче. Такими є результати дослідження, опублікованого у журналі Cell.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *