Ознаки, які вказують на те, що ви споживаєте чай у великих кількостях

Зелений, білий, чорний… Різні чаї відомі своїми численними перевагами. Це дуже хороший антиоксидант. Однак, як і кавою, зловживати ним не варто. Ось ознаки, які можуть вказувати на надмірне споживання, інформує Ukr.Media.

Нестача заліза

Якщо ви вживаєте надмірну кількість чаю, це може призвести до зниження рівня заліза, важливого мікроелемента, який, зокрема, бере участь у транспортуванні кисню в крові. Дійсно, дубильні речовини, що присутні в цьому напої, можуть обмежити засвоєння заліза та сприяти його дефіциту.

Жовті зуби

Споживання занадто великої кількості чаю, особливо чорного, також може призвести до дисхромії зубів, іншими словами, пожовтіння зубів. Знову ж таки, через дубильні речовини. Щоб уникнути цього явища, не забудьте почистити зуби відразу після чаювання.

Білі плями на емалі

Ви повинні знати, що чай дуже багатий фтором. Незважаючи на те, що ця речовина необхідна, вона може стати шкідливою для зубів і кісток, якщо споживати її в надлишку. Надмірна кількість чашок чаю може спричинити флюороз, надлишок фтору, що призводить до появи білих і непрозорих плям на зубах.

Розлади сну

Як і кава, чай має збудливі та стимулюючі властивості. Надмірне споживання може погіршити якість сну та не дати вам заснути. В ідеалі не рекомендується вживати більше трьох чашок чаю на день.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *