Медики назвали три прості правила, які допоможуть виспатися за шість годин

Останні рекомендації лікарів — сомнологів, кардіологів, неврологів — спати щонайменше 7-8 годин на добу, щоб зберегти здоров'я серця і судин, нервової системи, уникнути ризику ожиріння та діабету другого типу, інформує Ukr.Media.

Але вчені Гарвардського університету провели дослідження і переконалися, що можна безпечно для здоров'я скоротити сон на годину-другу, що для активних і надмірно зайнятих людей може виявитися чудовим подарунком. Тільки є умова: потрібно спати правильно.

Фахівці з еволюційної медицини поставили масштабний експеримент — виявилося, що те, як ми висипаємося, залежить не від тривалості сну, а від розпорядку дня і штучного світла.

У результаті, якщо дотримуватися простих рекомендацій, можна якісно висипатися за 6-7 годин без підвищених ризиків хронічних захворювань, виникнення проблем із зайвою вагою і порушень психіки.

Ось ці прості правила:

  • Спіть у повній темряві.
  • Відкладіть ноутбук і смартфон за кілька годин до сну.
  • Лягайте спати завжди в один і той самий час (навіть у вихідні, у відпустці та у свята). У який саме час — не настільки важливо, важливіше регулярність і графік.
  • Джерело: ukr.media

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *